şükela:  tümü | bugün sorunsallar (3)
9191 entry daha
 • 12 eylül öncesi devletin yanında olduğunu söyleyip, 12 eylül sonrası devlete çöken tosuncukları finanse edenler arasında kayınbabası ve kayınbabasının kardeşi de vardı.hatta bu şebekeyi finanse eden ilk beşe bu dediğim iki akrabası girerdi.şimdi bu gazeteci ya; millete ahlak dersi veriyor ya, gevrek gevrek ve gevşek gevşek gülüp her gün ahkam kesiyor ya; rahatlığının nedeni, o tosuncukların yerini almış olması.kayınbabasının parasıyla, gazeteci maskesiyle sağa sola sataşıp caka satan cüneyt özdemir, basın dünyasının en büyük hayal kırıklıklarındandır.
 • sıkılmadan hakkında yazılan bütün entry'leri okuyan şahsiyet.
 • çok laubalileşti son zamanlarda. iyice hitap seviyesini falan düşürmeye, seviyesizleşmeye başladı. hükümete, mevcut güce yaranmaya çalışıyor da oradan sana ekmek çıkmaz cüneyt. boş hayaller peşinde koşup iyice kendini düşürme.
 • "chp'li belediyeler razı olsun ... taş mı yesin bu arkadaşlar..." cümlesinin sahibidir. duygu özaslanı danışmanın yaptın da biz mi haber alamadık...

  yavşak youtuberlar diyordun ya , tanım girsek bakınız verilir olmak da nereden baksan ironik değil mi ?

  edit : bir de sayın cüneyt özdemir elçiye zeval olmaz enver ayseverin sorusunu da yeri gelmişken ileteyim ;

  fetullah’tan aldığı saati kullanıyor mu hala acaba?
  (beni engellemiş ergen, bi zahmet sorsanıza)
 • kendisini yalayan aktrollerin erdoğan'ı bu kadar yaladığını göremezsiniz. girin bakın recep tayyip erdoğan başlığına. son birkaç sayfadaki entryleri okuyun. bir de buraya bakın. resmen kavimler göçü olmuş akmışlar başlığa. bu da düştüğü seviyeyi gösterir.

  tabi önce muhalif daha sonra aktroll kitleden toparladığı takipçilerin yüzü suyu hürmetine siyasetçileri ağırlamaya devam edecek. kemal kılıçdaroğlu son konuşmasında yine boykota vurgu yaptı. boykot yapılan kanal ile ilgili olarak gelecek vaat eden bazı siyasetçilerin (anladınız siz onu) partinin görüşlerine sadık kalmasını bekliyorum. cüneyt özdemir'in cnntürk çalışanı olduğunu hatırlatmama gerek yok.

  son olay ile ilgili olarak. daha basılmadan kitabı toplanıp yasaklanan kişiye berbat gazeteci demiş. tekrar ediyorum. daha basılmadan kitabı toplanıp yasaklanan. daha da tekrar edeyim mi cüneyt belki anlamamışsındır. sen kitap yazsan ahmet şık'ın internette yasaklı kitabının pdf'ini bulmak için kıçını yırtan kitlenin 10'da 1'i kadar okuyucu bulamazsın.
 • insan denilen aciz yaratık küçülmeye görsün, dibe vurmayana kadar durmaz. bu yola giren birini de asla durduramazsınız. bu da ait olduğu yere mutlaka inecek. onun kaderidir artık bu, küçülmek sırtındaki yüküdür.

  öte yandan ruhunun çirkinliği yüzüne vurmaktadır bu aralar, iyi bakın.
 • twitter'da dolaşan "kız mıdır kadın mıdır bilmem" hikayesiyle fena puan kaybedecek youtube komiği.

  bu adamı savunanların söylediği en komik şey de şu: her kesimden eleştiri aldığına göre işini iyi yapıyor. akp'liler de adamı sevmiyor...

  yahu bu adam şu anda cnnturk'te düzenli olarak yayın yapıyor. erdoğan'ı rahatsız ediyor olsa cnntürk'te düzenli program yaptırırlar mı adama?

  neyse, bugünler için de sonradan özür dileyecektir. 10 sene önceki tavrı için geçenlerde özür diledi. fetö dönemindeki hatalarını kabul edip özrünü diledi. akp dönemi geçince de bugünkü hali için özür dileyecektir. akp'den sonra gelecek olan gidince de akp'den sonra gelecek olanın dönemindeki hali için özür dileyecektir.

  10 numara troll adam. youtube'de o kadar takipçisi olması normal.
 • böyle böyle gündeme geliyor ya da gündemde kalıyor ve istediğini alıyor.

  bu adamı eleştiriyorsanız izlemeyin, takip etmeyin.

  ben yıllardır öyle yapıyorum.
 • kendisi adam gibi adamdır. esasında adamlığı hiçbir gruba yakın olmaması kendi halinde objektif olmaya çalışan bir gazeteci olmasıdır. zaten milleti kudurtanda biraz bu, sağcı bakıyor bizden değil bu adam diyor. solcu bakıyor o da bizden değil diyor. istiyorlar ki muhalifse bizden olsun kör kütük eleştirsin. bugün iktidarı eleştiren bu sözde arkadaşların derdi de hiçbir zaman demokrasi olamıştır. içlerinde illa ki demokrat insanlar da vardır bizim gibi onlar başımız gözümüz üstüne. ama bugün iktidarı baskıcı totaliter diye eleştirenlerin çoğu venezuela dediğinizde maduro çoh eyi diyebiliyorlar. iş biraz da baştaki totaliterin kimden olduğu mevzusu. yukarıdaki otokrat bizdense hiçbir problem yok onlardansa olmaz. bu ikiyüzlülük bitmediği sürece bu ülke ileriye gitmez.
 • ülke öyle leş bir hale geldi ki “ aaa gökyüzü bugün masmavi be abi” desen oha gökyüzü dedi mavi dedi bir de motorları maviliklere süreceğiz falan der bu komünüs diye tamamlıyor bilinçsiz ahmak sürüsü.ya adam objektif oğlu objektif amk o kadar mı bir tarafa itmek zorundasınız insanları ? tamam akepe’li isimlerle görüşürken çok daha yumuşak oluyor o da bu ülkede her bireyin korkusu amk fake hesaptan twit atarken bile insanın aklı çıkıyor yarın hapse atcaklar mı diye.ona rağmen biz gençlerin en güzel haber kaynaklarından birisidir kendisi kim ne derse desin.inanılmaz zevk alıyorum kendisini ve tarzını izlerken.
565 entry daha