• cop gazetecilerden sadece biri.
  • ahmet hakanın koltuğuna göz dikmiş bu yüzden kendisini kanal d'de barındırmayan abd'lere kadar kaçıran muktedir kesimin gözüne girmek için devamlı muhalif tarafa saldıran.. ahlak siyaset dersi vermeye çalışan, kuzunun ölümünden sürünün çobanı hariç, herkesi sorumlu tutan işini bilir zengin damadı..
  • düzenli 1,5 senedir izliyorum bu adamı dinlerken bir kere bile "doğru ya akp o kadar da kötü değil, aslında akp iyi işleri de var, yahu oy versem mi" diye kafamı azıcık bile çelen, karıştıran bir izlenim bırakmadı. sizin yaptığını kocaman bir kitapta 3-5 kelime bulup anafikirden sapmak.
    zaten cüneyt'i iç siyasetten ziyade dünyada neler oluyor, abd veya avrupa'da neler konuşuluyor diye izlemek daha mantıklı. fakat içerisi için yaptığı tahminlerde isabetli. yani her gün izlenebilecek daha iyi bir alternatif varsa da söyleyin.
    burada zaten ilber hocaya, vedat milöre balon, cahil diyorlar ne bekliyorsunuz ki?
  • kendisini bir zamanlar severdim ancak o zamanlar objektif bakardı ancak şimdiki izlediğim yayınlarında bundan sonraki yaşantısında rahat yaşamak için iktidar yanlısı olduğunu baya bi belli eden karı kılıklı kişilik
  • bugün ki bir saatlik videosunda 40 dk gülmüş 20 dk haber anlatmış olan gazeteci.
  • son zamanlarda kendisini izlerken istemsizce aklıma şunu getiren baba haber spikeri

milyon aboneye koşarken tam bu moddaydı ekranda.
  • samimiyetsiz insan
  • (#108371270) çok haklı bu arkadaş... bu kadar 'yalarken' ne bu vurdum duymazlık ya...!
  • sözlüğe dışardan apolitik bir adam getirsen, yazılanlara isyan edip siyasal islamcı olur. isyan edenlerin isyan etme sebebi yaptığı haber değil takındığı tavır olsa anlarım. gerçekten komik olmayan esprileri, zaman zaman düşük zekalı hareketleri, etrafındakilerle üst perdeden diyalogları, kendi zeki zannetmesi vs ben bu noktada eleştiririm kendisini. kendisi bir haberi veriyor daha sonra üstüne yorum yapıyor. benim için önemli olan haberi ve gündemi koklamasıdır. bunu da başarıyor. ben bugün bu güncel olayı merak ediyorum bugün ya da yarın o konuda program yapıyor konuk alıyor vs.

yandaş olup olmaması konusunda bir fikrim yok. zaman zaman iktidardan zaman zaman muhalefetten tepki çekiyor. kendisi ise bu durumu normal buluyor. kantarın topuzunu kaçırıyor mu bilemiyorum. ilgimi çeken konularda izlediğimde araya girmeleri, bazen de tersine gereksiz uzaltılmasına izin vermesi vs durumları da eleştirilebilir.

cihat yaycı yayınında biraz yavan buldum kendisini. olaylara tam vakıf olmadan fikir sahibi olup o minvalde yönetti programı. daha eleştirel olabilirdi. ön kabulleri oluşmuş ya da yeterince hakim olamamıştı konuya.
  • adam gayet güzel bir açıklama yapmış. ve kimden bahsettiğinin altını çizmiş. polis nefretinden beslenen, tek derdi bu olanlardan bahsediyor. böyle çok az insan var. ama var.

bir kurum ve bütün personeline düşman olmanın akıl alır bir yanı olduğunu savunan gerizekalıların varlığı, akp'nin de varlık sebebi aynı şekilde.
hesabın var mı? giriş yap