• sol framede adını her gördüğümde bakalım hangi dallama yine esip gürlemiş diye merak ettiğim sevdiğim gazeteci.

ulan göt korkusundan sosyal medyada paylaşım bile yapamaz hale gelmiş lale’ler gelip ahkam kesiyor.
  • yetiştirmek için yayına çıkardığı kızlar çok donanımsız,bilgisiz,okuma ve tonlamaları sıkıntılı. izlerken bunaltıyor çünkü itekleyerek gidiyorlar. yayını tek yapması cüneyt için daha avantajlı çünkü program çocuktan al haberi tarzında gidiyor.
  • türkiyeye döndükten sonraki youtube yayınları içerik kalitesi olarak yurtdışındakilerden çok daha vasat. arkadaki gençlerin eli yüzü düzgün olmasından başka bir katkısı yok gibi. bir de google'a falan yazıyorlar özdemir'in sorduklarını. hazırlık sıfır pat diye yayına giriyorlar sanki. böyle giderse seçim yayınını izleyen sayısı özdemir'in beklediğinden oldukça düşük olabilir.
  • adam ne yapsın? rte’ye saydırsın ülkeye giremesin mi istiyorsunuz? cüneyte rte’ye sallamadığı için eleştirenler kadar anlayışsız insanlar görmedim. biraz anlayış be kardeşim.
  • ustteki yazari bos ver cuneyt bey siz yolunuzda ilerleyin gerisi gelir
  • youtube ta yayın yapmaya başlayana kadar çok severdim. ama sonra amatörleşti. youtube u yanlış kullandı. 5n1k formuna dönmeli.
  • cnn türk tarafından amerika’da görevlendirilmesinden şikayetçi olduğuna dair bir izlenim aldım dünkü yayından. buna da açıklık getirse iyi olacak..
  • yorum yapanlara fazla takılıyor, yıllarca tv'lerde çalışmış ama bu memlekette "ağzı olan konuşuyor" fark edememiş. artık sıkıcı olmaya başladı.
  • oyunu milletvekilliğinde hdp'ye cumhurbaşkanlığı'nda muharrem ince'ye verdiğini düşündüğüm gazeteci.

seçim boyunca şimdiye kadar youtube'da tüm yayınlarını takip ettim ayrıca.
  • alex diye seslendiği hanımefendinin gerçek ismini merak ettiğim şahıs.

hanımefendinin kendisini daha yakından tanımak istiyoruz cüneyt bey, duyun sesimizi..
hesabın var mı? giriş yap