• dün akşamdan beri alçak geleneksel medya üzerinden yapılmakta olan, gerekse de twitter üzerinden ilmek ilmek işlenmekte olan suikast.

cüneyt özdemir'in, tam da 20 milyon izlenmelere yaklaşmaktayken, yeni uğur mumcu olarak kendisinden söz edilmekteyken böyle üzücü olaylarla karşılaşması hiç şık değil.

temennim o ki, cüneyt özdemir reha muhtar ile show haber'e çıkar ve kendisine atılan iftiraları cevaplar.
  • yeni uğur mumcu'dan sonrasını okumadım.
  • birini öldürebilmek için, öldüreceğin kişinin yaşıyor olması gerekir.

birine itibar suikastı yapabilmek için, ilgili kişinin itibarlı olması.
  • bilmiyorum deyip ortalıkta dolaşmasın.

araştırsın gazeteci ise. milyonların karşısına çıkıp, iddialarla dalga geçip, küçültüp, önemsizleştirip, üzerine bir de bilmiyorum diyen elemana biz nasıl itibar suikastı yapalım?
  • bir kişinin sosyal medyada çok izlenmesi onu çok itibarlı yapar mı bilmiyorum. ama, yanar döner veya ne şiş yansın ne kebapçı olması itibarını bitirir; yani olmayan itibarın da suikasti olmaz.
  • beyhude bir eylem, alelade bir youtuber'a kim niye itibar suikasti yapsın?
    başlığı okuyunca da bir gülme geldi, niyeyse artık.
  • suikast ifadesi konu mafya olduğu için seçildi galiba ancak cüneyt özdemir'in muteberliği artım alay konusu.
  • itibarı olana itibar suikastı yapılır. bir de adı uğur mumcu ile aynı cümlede yazılmış. insanda azıcık utanma olur.
  • suikast teorik olarak mümkün ama itibar suikastı pek mümkün değil sanki
hesabın var mı? giriş yap