şükela:  tümü | bugün
  • ben tarafsızım havası yaratıp insanların kafasını karıştırıp yavaştan hükümeti öven bu youtubercı çakma gazeteciyi boykot kampanyasını başlatıyorum. bu adamın kanalı yandaş kanallardan türkiye'ye daha zararlı en azından televizyondaki kanallar yandaşlıklarını açık açık belirtiyorlar. bu adam ekşide "ben akpli değilim ama"cıların youtube şubesi. açıkça imamoğlu'nu sert bir dille eleştiren tarafsız bir youtuber nasıl olur da cumhurbaşkanının böyle bir felaket sırasında mitingini yapmasını hatta komik bir yorumla ölüm haberini geçiştirmesini konuşmayabilir. kaç milyon kişinin seçtiği imamoğlu'na şehir emanet edilmez demesi, son videosunda önce 15 temmuz güzellemesi sonra başbuğ olayında akparti'yi eleştirememesi ve cnn türk'ün yaptığı rezillikten hiç bahsetmemesi umarım herkesi bu herifin muhalif kılıklı yandaş olduğuna ikna etmiştir. sen bizi salak zannet ve sadece sana küfredenleri okumaya devam et kanalında çakma gazeteci, anca seni bundan sonra gerizekalılar ve aktroller izler.
  • +1’imle katıldığım hede.
    edit: şu tarafsızmış gibi takılan liboş bozuntusuna prim vermeyin lütfen.
  • bu arkadaşı ipleyen, dinleyen, izleyen var mı hala?
  • sen kimsin ki imamoğlu'nu eleştiriyorsun ulan diyerek +2'mle katıldığım boykot. malum şahıs için tek cümle etme, aferin.
  • eski üslubundan eser yok, ciddi bulmuyorum. kakara kikiri videolarını artık yarıda kapatıyorum.
  • lan cüneyt özdemir'den ne bekliyorsunuz, bunun şeyhi piri olan birand neydi ki bu ne olsun. birand'da demokrasi kılıfına bu islamcıları fethullahçıları başımıza saran ılık yetmez ama evetci tayfadandı. bu cuneyt özdemir de onun müridi zaten.
  • (bkz: cüneyt özdemir'in görüşlerini önemseyen kitle)

• yanlış olmasın, dolu bkz
  • abd züppesini izlemiyordum ama çaktım boykotu alnına.
  • olayı yanlış aksettirmeyin. imamoğlu'nu da eleştirir, mansur yavaş'ı da... sorun sadece imamoğlu'na oynayıp, hükümeti ve hükümet yetkililerini eleştirememesi. imamoğlu gibi, başbuğ gibi medeni insanların eleştiriye açık olduklarından söylediklerini kaldırabileceğini bildiği için rahatlıkla onları eleştirebilirken, hükümet ve hükümet yetkililerini başına bir şeyler gelebileceğinden korktuğu için eleştirememektedir... bi nevi tatlı su muhalifi. yoksa sağ sol demeden herkese eşit mesafede, halkın yararını düşünerek eleştirel bir tavır sergileyebilse, ortada bu kadar tepki toplayacak bir mesele olmazdı. ama sadece imamoğlu'na oynayınca ne tarafsızlığı kalıyor, ne cesur gazeteciliği ne de muhalifliği...

yarın öbür gün demokrasi, yargı, düşünce özgürlüğü falan fabrika ayarlarına döndüğünde ve birileri tehdit unsuru olmaktan çıktıktan sonra bak gör nasıl eleştiriyor bugün ismini bile anmadıklarını... ancak mesele güvenli sularda yüzerken bunu yapmak değil, toplumun en ihtiyacı olduğu anda yapmaktır... o zaman gazeteci payesini hakeder bir insan. dünya görüşümüz uymasa da, gözü kapalı ünsal ünlü'yü örnek gösterebilirim size. açın herhangi bir günkü youtube yayınını izleyin, ne demek istediğimi anlarsınız...

edit: paragraflara ayırmam istenmiş, ayırdım.
  • (bkz: cüneyt özdemir'in imajı enkaz altında)

kendisi yeni nesil rasim ozan kütahyalıdır. bu herifi de muhalif ergenler ergenekon döneminde yaptığı rezilliklere bakmaksızın gelsin futbol konuşşun çok komik adam abi diyerek destekliyorlardı. şimdi de bu şahsı çok komik diyerek izliyorlar. yapmayın. gülecek başka şey bulun. bu şahsı hak ettiği izleyici grubu ile başbaşa bırakın. düşeceği duruma uzaktan gülün.