şükela:  tümü | bugün soru sor
 • cüneyt özdemir'in kendi ağzından duyduğumuz mevzu. olay şöyle:

  atv'de siyaset meydanı'nda mesut yılmaz ve tansu çiller tartışıyor, o yıllarda 25 yaşında olan cüneyt özdemir ise siyaset meydanı'nın yönetmenliğini yapıyor. sabah grubu tansu çiller'i, doğan grubu mesut yılmaz'ı destekliyor. mesut yılmaz mitingten yeni gelmiş ve açmış, tartışma esnasında ise sürekli eli ve gözü sandviçlere gidiyor. tansu çiller konuşurken mesut yılmaz hızlı hızlı yemek yiyor, cüneyt özdemir ise ''mesut bey'de kal'' demiş. verilen görüntü şu; tansu çiller konuşuyor, mesut yılmaz hababam yemek yiyor. o esnada manşet olmuş olay (cüneyt özdemir'in çalıştığı atv'nin desteklediği adaya yaramış tabi).

  cüneyt özdemir bu sayede daha 25 yaşında ne kadar çakal olduğunu yansıtmıştır.

  severek izliyoruz o ayrı :)
 • (bkz: tansu çiller ve mesut yılmaz'ın efsane polemiği)
  bu yayında yaptıklarını anlatıyor. o zaman medya anap ve dyp'yi yerin dibine sokarak, bu iki partinin liderlerini karikatürize ederek halkın gözünden düşürdü ve merkez sağı yıktı. merkez sağın yıkılmasıyla boşluğu siyasal islam doldurdu. bugün herkes merkez sağı mumla arıyor.
  cüneyt özdemir marifetmiş gibi kıkırdayarak anlatıyor ama abd'den yaptığı youtube yayınında! türkiye'de artık gazetecilik yapamıyor.
  türkiye merkez sağı mumla arıyor ama geri gelmeyecek.
 • birinci sayfadan haber yaptılar dediği de sabah ertesi gün mesut yılmaz sürekli yemek yiyerek seyirciye saygısızlık yaptı benzeri bir başlık atmıştı. yalnız benim aklımda sandviç değil de çubuk kraker falan kalmış. hatta yanılmıyorsam hürriyet ve milliyet bir ertesi gün, sabah'ın bunu haber yapmasını eleştirmesini haber yapmıştı, tahmin ettiğiniz gibi yine birinci sayfadan...