şükela:  tümü | bugün
  • bu videoda açıkça görünen ruhtur.

https://www.youtube.com/watch?v=yvcqy4zxriw

adam ilk haberine çıkmış muhabir gibi heyecanlı, eli ayağı birbirine karışıyor herkesten önce haberleri vermek için... bütün ekipmanı: 1 tripod, bir cep telefonu, bir mikrofon. hava soğuk, üşümüş ama yüzünde çocuksu bir gülümseme... önemli bir iş yapan amatör gazeteci mutluluğu... kayıt bitiyor, yüzünde gururlu bir ifade...

27 senelik gazeteciyim diyor ya, 27 sene önce de böyleydi herhalde...

not: özellikle mikrofon kablosu düğümlenince tepkilerine bakın..
  • ben severek takip ediyorum. ozellikle riza sarraf davasi ile ilgili emekleri goz ardi edilmemeli. adam sabahtan aksama kadar dava ile ilgili elinden geleni yapmaya calisiyor. basarili buluyorum.
  • "sevdiğiniz işi yapın,
    böylece hiç çalışmış olmazsınız."

çin atasözü
  • millet cidden kafayı yemiş, şaka maka cüneyt özdemir amatör ruhlu bir gazeteci sanılıyor. yazık valla insanların gerçekle gerçek olmayanı ayırt edebilme yetisi kaybolmuş.
  • videoyu seyretmeden entry yazan (bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan) trolleri tespit için harika bir başlık açmışım. ha videoyu seyrettiğiniz halde bu yorumları yapıyorsanız, aziz nesin'in bahsettiği yüzde 60 içindesiniz demektir, tebrik ederim. sırtında tripod taşıyan bir tane kodaman gazeteci yazsanız da biz de bilgilensek...
  • adam işine aşık ilk günkü heyecanını koruyor.
  • cüneyt özdemir'i seven (en azından nötrüm) ya da sırf o ''cüneyt özdemir'' olduğu için takip eden bir insan değildim ama kendisi olmasaydı şu dava içeriğini kimlerden öğrenecektik merak ediyorum doğrusu.
    fetö kaçağı adem yavuz aslan'dan mı, emre uslu'dan mı? yoksa gazeteci bile olmayan zeyno erkan'dan mı?
    bir de adamın tripoduyla dalga geçilmiş, adamın tripodu değil de sizin bunu dalgaya almanız komik bence. ki üzüldüm bile ben böyle bi şevkat duygusu oluştu içimde ellerim üşüdü telefonu tutarken artık dayanamadım bi tripod aldım falan dediğinde, bravo vallahi ne diyeyim.
    amatör ruhsa amatör ruh işte, daha ne olacaktı allah aşkına.

ps: viral diyenlere biraz daha kıvrımlı bi korteks dilerim ileriki hayatlarında.
  • cü-troller çıkmış şimdi de. he yedik biz de bunu he. ergenekon kumpası destekçisi amatör ruhlu cüneyt. rüzgarın yönü cüneyt.