şükela:  tümü | bugün
 • büyük resmi gördüğüm an oldu benim.

  birden rüşvet alan bakanların rüşvet vereb zarrabın, bunu türkiyede yakalayan polislerin, mahkemey sevkeden savcının, tutukluyan hakimin, daha sonra savcı ve hakimleri değiştirenlerin, beraat isteyen savcının ve beraat veren hakimin, sonrasında atv ye çıkarıp allayıp pullayanların medyada götünü yalayanların "fetöcü" olduklarını anlamamı sağladı.

  el birliği ile çok uluslu bir komplo kurmuşlar adama zorla rüşvet verdirip bakanlara da zorla rüşvet aldırmışlar. bunlarda hep ameriganın oyunu yoksa bizde ne arar hile hurda.
 • o ne ki yanından geçmeyi bırak hemen yanından canlı yayın bile yapıyor. daha ne olsun adam resmen savcıyla beraber planlamış olan biteni. çok şükür yine büyük resmi gördük.
 • adam twitter'da adliye önünden canlı yayın yapıyor zaten. niye başka yerden yakalıyorsunuz ki. twitter'da adamın nerede olduğu nereye kaçtığı belli. gören de adamdan haber alınamıyordu sanacak.
 • ızlemeye ve oradan orgutunun propagandasini yapmaya gitmis olamaz! kesin buyuk resmi gormem lazim. bunun icinde bir is var!! yoksa savci aslinda emre uslu mu?!? sok sok sok!!! bunlarin anlami ne??? cok garip kafalar. evet.
 • amerika'da olup da bu davayı takip etmemesi garip olurdu dedirtendir.

  4 tane daha salon açıldığı, dünya basınında dahi yoğun ilginin olduğu bir duruşmada emre uslu'nun da davayı canlı olarak takip etmesi gayet olağandır. kaldı ki ülkede haber izleyen herkes adamın amerika'da olduğunu zaten biliyor.

  buradan komplo teorisi çıkmaz gardaş...
 • büyük l harfi şeklinde yürümemiş midir? önce cüneyt özdemir'e doğru dik bir şekilde gelmiştir, sonra aniden sağa(kendine göre sola) kırmıştır. neden aniden döndüğü araştırılmalıdır. adliyeden hipotenüs doğrultusunda çıkabilecekken, çıkmamasının sebebi nedir? lucifer'in l'si değil midir? dava da böylece çökmüştür.

  chp ne yapmak istemektedir.
 • zamanında ergenekon balyoz gibi kumpas davalarla türk ordusunu el birliği ile yok eden tayfa ile özlem gidermiştir.
  doya doya bakın ortağınıza.
  şerefsizler.