• bu yaşıma geldim (40), bu kadar haklı bir ses tonu takınıp, bu kadar saçma konuşan birini görmedim, duymadım.

https://streamable.com/jg4kog

burdan ben de ekrem başkan’a seslenmek istiyorum; bugün otobüsüm tam 10 dk geç geldi, yarın bir gün devletin başına geçip thy’yi, demir yollarını falan nasıl idare edeceksin? yuuuh!..
  • ağlasanız da sızlasanız da kendinizi yerden yere vursanız da haklı yorumdur. oyna devam
  • yalamaya devam cüneyt, aman bırakma. devran dönünce goreceğiz o nazik nazik konuşan ağzını.

edit: bana kufreden arkadaşlar elinizi birazcık vicdanınıza koyun. bu ulkede serzenişte bulunan ciftciye "lan" diye hitap edip "ananı da al git" denildi. soma maden katliamini protesto eden bir madenciye zamanin basbakanlık muşaviri tarafından tekme atıldı. kanser hastası bir gencecik bir kadına kullanacağı ilaclar icin bir cözüm beklerken cebine dilenci gibi para sıkıştırılmaya calısıldı. "meleketin a.. koyacağız" diyen insanlarin milyonlarca liralik vergisi silindi. bir kadın yaşadığı yoksulluktan cocuklari usumesin diye sac kurutma makinesini calistirip yan odada intihar etti. hangi birini agzına ekrem imamoglu kadar aldı bu cüneyt. bunlar gibi binlerce örnek her gün yanıbaşımızda yaşanıyor hepimiz farkındayız. artık neye inaniyorsanız onun aşkına, lütfen sadece insan merkezli bakın olaylara.

bu ulkede çetin emeç'den metin göktepe'ye kadar sayısız gazeteci sırf gazetecilik mesleginin onurunu ayaklar altına almadığı icin katledildi. şimdi malesef yeni moda da cüneyt özdemir gazeteciligi. sadece biraz daha kazanacağız, biraz daha rahat edecegiz diye bu kadar güçlunün yanında olmaya gercekten gerek yok. inanin kimse sirf dogrulari soyluyorsunuz diye gelip suratiniza tükürmez.
  • bu adam harbi çok büyük oyuncu bazen safa yatıyor falan ama bildiğin anadolu sinsisi bu ..

edit 1 . sen daha akp ile bi avuç taksici ile başa çıkamıyosun demiş ... harbiden baya komik olmuş .akp dediğin devlet la şu an e be saf o 3 5 taksi plaka ağasının kimler olduğu arkalarında kimler olduğunu da mı bilmiyorsun polyanna cüneyt . he milli iradeden ötesi var mı ?yok .hiç meraklanma çen esenler otogardaki tüm mikrop mafyalar nasıl kapının önüne konduysa bunlara sıra gelcek abisi o zamana kadar kendine başka bi argüman bulursun zaten .
    atanamamış ahmet hakan coşkun seni.
  • "taksiciler engelliyorsa maksi, dolmuşçular engelliyorsa tolmuş yap" sözleri düşündürücü.
    ama "burası istanbul, kime elini atsan arkası çıkıyor, kolaysa gel de yap" diye karşılık verilebilir. zat-ı şahaneleri ekrem için 'bunlar topal ördek' dememiş miydi?
  • azıcık yavşak olmasa zaten ibb yi chp kazandı diye anında kanun değişikliği yapıp ukomede ibb nin temsil yetkisinin belediyenin elinden aldıklarını söyler.

ama yavşaklık bunu gerektirir ve o da hakkını ziyadesiyle veriyor.
  • cahilce bir konuşmadır. alacağın tüm kararlar ukome tarafından alınır. ve ekrem imamoğlu göreve gelmeden ukome yetkisini başkandan aldılar. araştırmadan etmeden mal mal yorum yapan adama ben gazeteci demem ki cüneyt gazeteci değil mikrofon tutan bir adamdır.

edit: bir arkadaş uyardı. göreve geldikten kısa süre sonra yetkiler alınmış. daha da vahim tabi bu durum.
  • bunun nedeni bu zamana kadar kimsenin bu konuya bulaşmamasıdır...

anlayamıyor musun cüneyt’cim....

adam yapılamayanı yapmaya çalışıyor olamaz mı cüneyt....

herşeyi de sen bil... başka kimse de bilmesin değil mi? cüneyt....
  • oportunist nedir, nasıl olunur.

(bkz: cüneyt özdemir)
  • kendisi "yetmez ama evet"çi dir. yazdığı veya konuştuğu herhangi bir şeyi dikkate almadan önce bunu hatırlayın.

bu ve benzeri kişilerin talimatla çalıştığını düşünüyorum. her zaman kişisel çıkarları ön plandadır. ne söylemesi istenirse onu söyler. yarı aydın kategorisine girerler. yer yer muhalif rolü yaparlar.

ne yaparlarsa yapsınlar hayatta huzur bulamazlar, yatacak yerleri yoktur.
hesabın var mı? giriş yap