şükela:  tümü | bugün
  • 'beni eleştirebilirsiniz, her türlü eleştiriye açığım' şeklinde olan bir çağrıdır.

https://youtu.be/8j24rgtqb7o?t=1587

not: severek izliyoruz ve severek eleştiriyoruz sayın cüneyt özdemir... ne yapalım, 1-2 tane muhalif kanal var, mediascope var, izleyecek başka bir şey yok.
  • cüneyt özdemir'i "muhalif" zannedenler bence onu hiç anlamamıştır. adamınki bambaşka bir kafa ki anlamanız çoook çok zor.
  • yapmadığımız şey mi cüneytcim diye karşılık verilebilecek beklenti.
    şuradan devam: cüneyt özdemir
  • ne oldum dememeli, ne olacağım demeli sözünün kanlı canlı örneği...

o da bu kadar büyüyeceğini ve popüler olacağını tahmin etmiyordu ama bir şekilde yürüdü gitti, varlıklı da oldu başarılı da ve fakat şımardı, çevresinde bulunanları küçük görmeye başladı, bu durumun sürüp gideceğini düşündü ama görüldüğü gibi elinde patladı...

kendinece youtube’de ana haber sunuyor, anca kendin çalar kendin oynarsın cüneyt’ciğim...

ekşi sözlük’e yapılan çağrıda da ironi yapmaya kalkıyor, neymiş “madem sevmiyorsunuz neden izliyorsunuz” şahsen ben izlemiyorum, izlemeyi de düşünmüyorum... izleyenler de dünün altın varaklı cüneyt’in kayıp gidişini izliyordur, işinle alakalı değil yani...
  • kendisi eleştiriye açık falan değildir. 2011 yılıydı sanırım, beni twitter'dan ilk engelleyen hesabın sahibidir. küfür falan da etmedim, attığı bir tweeti eleştirmiştim sadece. ayrıca an itibariyle cüneyt özdemir'i muhalif sanan gerzeklerin varlığından haberdar oldum.
    gerçek kişiliğini öğrenmek istiyorsanız geçmişte birlikte çalıştığı iş arkadaşlarına sorun.
  • zeyno ile atışman gereksizdi. kendi kalibrende birileri ile atışmalısın
  • youtube’da, ekşi sözlüğe atıfta bulunarak konuşulmayı ve daha çok ilgi görmeyi amaçlayan çağrıdır.

o da biliyor ki bu tip sözlerle burada konuşulacak ve kanalı daha da fazla kişiye ulaşmış olacak. bence çok mantıklı.

hayırlı işler.