şükela:  tümü | bugün
  • cücü bey rahat durmuyor.
    20. dakikadan itibaren yine bize yardırıyor.
    ekşi sözlük yazarları herbokoloktur.
    bir de lahana falan diyor ama neyse.
    cücü şimdi sıçtınswh
  • sen niye istifa etmedin , sen niye istifa etmedin diyen iki omurgasizdan birinin sictigi bok buradaki en trolumuzden bile asagilik bir sey olacagindan cokta sikimde diyecegim bir seydir.
    gulun gecin. kataktersiz her kisi ile ilgilenseydik isimiz gucumuz bunlarla dolardi:-).
  • bu araların modası olan ekşi sözlük ve genel olarak sözlük platformlarının lincine katılan "her devrin adamından" beklenecek sözlerdir:

"sen kimsin? sen hiç kimsesin. ne bir kariyerin var, ne bir tecrüben var,... sadece oturmuş klavyenin başına sallıyorsun..."

emin misin cüneyt özdemir? burada senden daha eğitimli, deneyimli yazarlar sayıca az değil...

otuz yıllık gazeteciyim diyorsun, sence o çapta gazeteci şu hatayı yapar mı?:
    (bkz: cüneyt özdemir/@gallifreyfallsnomore)

edit: cüneyt özdemir fanboy'ları özelden saldırıyorlar, küfür kıyamet mesajlar yağıyor. galiba cüneyt özdemir'e hak verecek noktaya getirmeye çalışıyorlar beni...
  • binali yıldırım vs ekrem ımamoğlu programının moderatörü olmak için yırttın kendini.programdan sonra da uğur dündar çok zeki ve tecrübeli adam,olacakları gördü ve kabul etmedi dedin.haklıydin.uğur dündar tecrübeli ve her şeyden önce adam burda.sen ise ülkede değilsin.

şimdi sorarım sana cüneyt , amerikalarda yaşayıp bu ülkenin dinamiklerini takip etmek ne kadar doğru ? üstelik ekmeğini bu ülke üzerinden yerken ? silikon vadisinde kuzey ırak'ı anlatıyor olmak mı senin için başarı ? çünkü benim gördüğüm emekliye ayrilmış bir adam.

ekşi sözlük konusuna gelmiyorum bile.ben de sevmiyorum çünkü.ama elimizdeki bu cüneyt.sen de yazarsın burda eminim.en azından bir zamanlar öyleydin.emekliye ayrılmadan önce tabi.unutma.
  • sürekli cüneyt güzellemesi yapanlara gelsin bu sallama.
  • ulan ne kadar çaptan düşmüş, çeyrek porsiyon ünlü var sözlüğe sövüp prim yapma peşinde.
  • niye algı yaratıyorsunuz? adam büyük bir bölümünü tenzih ediyorum diyor. e dedikleri de doğru. tanımlamış olduğu sıfata uygun bir dolu dallama var burada. altına imza attığım sallamadır. ağzına sağlık cüneyt.
  • adam neredeyse her gun video atiyor ve gezerek yuz tane konu konusuyor. cogunlukla da bu videolarda anlattigi kisileri/olaylari bir eksiciden daha fazla elestiriyor. bugun de herbokologlari elestirmis. abi sen bu kadar kendinden emin sekilde herbokologlari elestirirken, herbokolog olmuyor musun?
  • ne güzel arkadaş !

gündemden düşen, izleme sayıları azalan, popülerlik kazanmak isteyenlerin ilk bok attıkları mecra ekşisözlük. 30 yıllık gazeteciymiş, ulan aptal herif adam olsan zaten susar sana yapılan bütün eleştirileri dinlersin. he bu arada, senden daha çok para kazanıyorum, diyorsun ya eksisözlük ahalisine siz kimsiniz diye, vasıfsız, 24 saat pc basında oturan insanlar diye genelliyorsun ya , yaz bana bi özelden aylık kazancımı paylaşayım senle. bi bok bildiğimiz yok tabi, ekşideki herkesi vasıfsız sanan gazeteci müsveddesi. bende diğer gazetecileri tenzih ediyorum, senin kadar komik duruma düşen gazeteci görmedim, asıl sen bir bok değilsin. o kadar sövdügün türkiye'den amerikaya gitmene rağmen bile kurtulamadın, hala buralarda ekmek arıyorsun, ne türkiyeymiş arkadaş, adam newyorkta yaşıyor, 7/24 ekşiyi takip ediyor. komedi, kendi deyiminle bi bok olmayan klavyecilere muhtaçsın sen yani bir nevi. adam sana iyisiyle kötüsüyle yorum yapsa bile oturup dinlersin, burada seni bir o kadarda izleyen insan var. gözönünde yaşıyorsun, eleştirileceksin. büyük bir bölümünü tenzih ediyorum, diyip işin içinden çıkmaya calısmasıda ayrı komedi, genelleme yapamazsın. herkes birbirini eleştirebilir, niyetin iyi olsa susar dinlersin, teşekkür edersin. insanlar bi sıkıntı görüyor demek ki sende, izlemeyin şöyle adamları ya..

ek : ne maaş meraklısı sözlük yazarı varmış. doğru birşey değil insanların özelini burada paylaşması. bana ulaşırsa özelden kendisine ileticeğim, insanları aldıkları maaşa, yaptıkları işe göre değerlendiriyor ya ona itafen. işsiz klavye başında oturan adam cüneyt özdemiri eleştiremezmiş. amerikada olunca düşünce özgürlüğü, burada olunca vikvik.
  • ben de tam burada kapatmıştım
245 entry daha