şükela:  tümü | bugün
  • chpli olmayan ve zoraki gülmeye çalışırken altına sıçacakmış gibi yüz ifadesine bürünen gazeteci eskisinin verdiği röportaj.
  • bir fırıldağın tespitine hiçbir zaman güvenmem, rüzgarın yönü değişince o da değişir çünkü.
  • bugün financial times ingiltere'nin ölüm sayısının 17 bin değil 41 bin olduğunu söyledi. bu durum diğer dünya ülkelerinde de böyle. covid'den ölenlerin ve hastalananların sayısı hiçbir zaman net olarak bilinmeyecektir.
  • muhteşem tespit muhteşem cüneyt. 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi. yalama voleleri geldiği an direkt yapıştırıyor. hiç affetmiyor.
  • (bkz: şahsım)
    (bkz: beğendi)
  • anladık amk içerdesin tamam
  • hahaha ilk olarak, yarın birgün türkiye'ye dönmem gerekirse aman erk'i kızdırmayayım, kaynağından mahrum kalmayayım diyen, bir sürü meslektaşı cezaevlerinde çürümeye terkedilen 3. dünya ülkesi gazetecisi cüneyt, dünyanın en büyük yayın organına habercilik dersi vermiş.

iki nedenle kızmış olmalı cüno;
    1) vatandaşı olduğun ülken ile ilgili hayati bir bilgiyi elalemin gazetecisinden öğrenmek... yalamaktan çenesinin derisi sıyrılmış türk medyasını kızdırıyor bu. çünkü ömürlerini saklamaya adadıkları hakikat, bir yerden arz-ı endam edince, yenilgi hissediyor. "biz burada 3 kuruş için onur haysiyet, halk kavramlarını bir kenara bırakmış, muhalifleri bile peşimize takmış mutlu mutlu gidiyoruz, ne karışıyorsunuz!" demiyor da, "nefret gözlerini kör etmiş" diyor.

2) işte böyle anlarda, insanın içindeki o mini minnacık ama yeri çok özel devlet tapıncı ve milliyetçilik açığa çıkıyor. benim için cüneyt özdemir ile cem küçük arasındaki fark; kaymağını yedikleri yayın organınlarının yayın politikasıdır. yerlerini değiştir, söylemleri de değişir. benim nazarımda cem küçük'ten çok daha zararlıdır bu ve türeveleri.
  • kuş kadar beyni olan, objektif düşünebilen her canlının hak vereceği tespittir. tabi tasmalı köpekler, siyasete ruhunu satmış partililer, çıkarları için her ahlaksızlığa açık olan haysiyetsizler bunu da kabul etmeyecek ve cüneyt özdemir'in siyasi görüşünden, saçının şeklinden, boyunun uzunluğundan, yaptığı imla hatasından bahsedip konuyu güzelce piç edeceklerdir.

edit: evet tam da bahsettiğim yolda ilerleniyor her zamanki gibi. başlığın en çok favorilere eklenen girdisini aşağıda paylaşıyorum. girdide, fikrini beyan eden biriyle dalga geçme var, fikrini beyan eden kişiye bel alltından vurma var ama girdide dile getirilen konunun özüyle zerre ilgisi yok. "troll" kelimesini kimlerin tam olarak karşıladığını da sizin takdirinize bırakıyorum.

"chpli olmayan ve zoraki gülmeye çalışırken altına sıçacakmış gibi yüz ifadesine bürünen gazeteci eskisinin verdiği röportaj. "
  • cüneyt özdemir önce adam olsun. omurgası olsun sonra gelsin ahkam kessin millete.
    edit. gelsin derken yiyorsa gelsin türkiye’ye.
  • https://www.youtube.com/watch?v=efg1j9eiyvq

cüneyt özdemir chp'li gazeteci değildir, ahmet hakan'dan hallice güvenilmez bir adamdır. çıkarı neredeyse oraya yaranmaya çalışır. osman pamukoğlu zamanında güzel tokatlamıştır kendisini videoda görünüyor, surat ifadesindeki o kompleks bile nasıl bi insan olduğunu gösteriyor.