şükela:  tümü | bugün
 • youtube kanal linki
  her gün düzenli olarak takip ettiğim gazeteci yazar cüneyt özdemir'in ayakta kalma çabasına destek olmak için başlattığım kampanya. aslınsa sevgili cüneyt şu anda çok güzel bir trend yakalamış durumda sosyal medyada ki boş durumda olan tarafsız habercilik kısmını tek başına doldurmaya başladı. youtube kanalı performansı günlük +1k abone sayısı ile hızla büyümektedir. (bkz: her gün canlı yayın yapmanın faydaları)
  dil, din, ırk, mezhep ve görüş farklılıklarına bakmaksızın herkese bülteninde yer vermesi tarafsızlığının bir göstergesi olarak yorumluyorum.
  an itibariyle abone sayısı: 219.216

  kendi ağzından dinleyelim;
  cüneyt özdemir: patreon merhaba, burada olmamızın nedeni benim ve bir grup gazeteci meslektaşımın habercilikteki inadıdır. kendimizi bildik bileli gazeteciyiz ancak son yıllarda gazetecilik yapmakta zorlanıyoruz. çeşitli sosyal medya platformlarını kullanarak bağımsız gazetecilik için yeni bir yol bulmaya çalışıyoruz. sadece türkiye'de değil dünyada da gazetecilik iş adamları ile siyasetçilerin çetrefil ilişkileri arasında sıkıştı kaldı. bu durum sadece işini doğru düzgün yapmak isteyen biz gazeteciler için her geçen gün bir çıkmaz sokağa dönüşüyor. artık sadece bizim dinleyicimiz ve okuyucumuzun bizim patronumuz olmasını hedefliyoruz. bu platformda bulunma amacımız da sizlerin bu sürece katkıda bulunması için yeni bir kanal oluşturmak. değişen medya düzeninde aynı kaliteyi ve bağımsızlığı korumayı sağlamak için ekonomik bağımsızlığımızı elde etmek.
 • olun arkadaşlar, patronsuz medya yeni düzen olsun adam gibi haber ve bilgi alalım.

  desteklediğim kampanyadır.
 • rezza zarrap durusmalarinda aktif görev aldi hatta rezzayi avukatlarindan daha iyi savunarak ameriganin oyununu bozdu. bence patreona yerine ebru gündeşe iban yollasin ona biraz çikinovaski ateşler
 • "cüneyt özdemir'in ayakta kalma çabası" kısmı ile beni derin düşüncelere daldırmış entryi barındıran başlık.

  gerçek gazeteciliği geri getireceklermiş, çok haklılar, son bir kaç aydır hükümet özgür basını baskı altına almaya başladı. daha da derinleşmeden gazeteciler ses çıkartmalı, basına uygulanmaya başlanan baskıyı herkesten önce fark edip mücadeleye başlayan cüneyt özdemir sonuna kadar desteklenmelidir. kendisini kutluyor yanaklarından öpüyorum.
 • hep sinsi gelmiştir bana. hep bi işler çeviriyor gibi. cnn den cukkaladıkları yeter
 • kendisi medyadan aforoz edilmeden önce ne şiş yansın ne kebap stayla takılırken hangi birinizin önerisini dikkate aldı da bir duruş sergiledi....?
  dik duruş ise şu an yaptığı çook önceden yapmalıydı.
  destek mestek yok , bam bam bam.
  ne diyor reis ? acıma , acınacak hale gelirsin.
 • reza zarrab davası ya da diğer amerika'da süren davalar, ülke bağlantılı önemli olaylar falan. baktığın zaman cüneyt özdemir orada. ee? niye cüneyt özdemir'e destek oluyoruz? ülkemizde onca sıkıntı çeken gazeteciler var? mesela şükrü küçükşahin ? adamın youtube kanalında neredeyse abone yok. tutunmaya çalışıyor. gazetecilerin bir sürü sorunu var ülkede. cüneyt gitsin amerika'da ne hali varsa görsün. cezaevlerinde aylardır tutuklu olan meslektaşları, evine ekmek götüremeyen basın emekçileri var. samimiyeti ya da güvenilirliğini tartışmıyorum. duayen mi? değil. yemişim youtube kanalını.