şükela:  tümü | bugün soru sor
 • olun arkadaşlar, patronsuz medya yeni düzen olsun adam gibi haber ve bilgi alalım.

  desteklediğim kampanyadır.
 • rezza zarrap durusmalarinda aktif görev aldi hatta rezzayi avukatlarindan daha iyi savunarak ameriganin oyununu bozdu. bence patreona yerine ebru gündeşe iban yollasin ona biraz çikinovaski ateşler
 • kendisi medyadan aforoz edilmeden önce ne şiş yansın ne kebap stayla takılırken hangi birinizin önerisini dikkate aldı da bir duruş sergiledi....?
  dik duruş ise şu an yaptığı çook önceden yapmalıydı.
  destek mestek yok , bam bam bam.
  ne diyor reis ? acıma , acınacak hale gelirsin.
 • reza zarrab davası ya da diğer amerika'da süren davalar, ülke bağlantılı önemli olaylar falan. baktığın zaman cüneyt özdemir orada. ee? niye cüneyt özdemir'e destek oluyoruz? ülkemizde onca sıkıntı çeken gazeteciler var? mesela şükrü küçükşahin ? adamın youtube kanalında neredeyse abone yok. tutunmaya çalışıyor. gazetecilerin bir sürü sorunu var ülkede. cüneyt gitsin amerika'da ne hali varsa görsün. cezaevlerinde aylardır tutuklu olan meslektaşları, evine ekmek götüremeyen basın emekçileri var. samimiyeti ya da güvenilirliğini tartışmıyorum. duayen mi? değil. yemişim youtube kanalını.
 • "cüneyt özdemir'in ayakta kalma çabası" kısmı ile beni derin düşüncelere daldırmış entryi barındıran başlık.

  gerçek gazeteciliği geri getireceklermiş, çok haklılar, son bir kaç aydır hükümet özgür basını baskı altına almaya başladı. daha da derinleşmeden gazeteciler ses çıkartmalı, basına uygulanmaya başlanan baskıyı herkesten önce fark edip mücadeleye başlayan cüneyt özdemir sonuna kadar desteklenmelidir. kendisini kutluyor yanaklarından öpüyorum.
 • hep sinsi gelmiştir bana. hep bi işler çeviriyor gibi. cnn den cukkaladıkları yeter