şükela:  tümü | bugün
  • lise mezunu sahte beyin cerrahı.

https://www.hekimce.com/hekim/6441
  • az önce haberini izleyip şok olduğum adam. 10 binin üzerinde ameliyat yaptığını ve hiçbir hastasını kaybetmediğini iddia ediyormuş. böyle bir kariyer başarısı...

(bkz: lise mezunu beyin cerrahı)
  • yok ebesinin amı ali sami dediğim tip. olm bu nasıl adam la? ben suni teneffüs yapmaktan bile korkarken, bu adam lise mezunu "beyin cerrahı". 10000 ameliyat ne amk.

iyi akşamlar türkiye, her nerde yaşıyor ve yaşatılıyorsan...

link
  • cumhurbaşkanı oluyor doktor neden olmasın sonuçta bir kağıt parçası

burası türkiye olmaz olmaz deme olmaz olmaz diye boşuna dememişler.
  • sahte bir doktor, profesörmüş ve tutuklanmış

buyrun bu da facebook linki: https://www.facebook.com/…le.php?id=100009827504417
  • sanayici iş adamı beyin cerrahı. kendisine sanayici iş adamı beyin cerrahı demesinden zaten kıllanmak lazımdı. ameliyat tabii ki yapmamıştır. ona kimsenin poposu yemez. yalnız bir insan neden beyin cerrahı taklidi yapar ki? hayır diploman yok tamam da ne bileyim insan psikolog taklidi filan yapar en kötü. ya da iktisat mezunuyum der birileri gibi. beyin cerrahı ne ya? illa en yüksek puanlı uzmanlık alanını mı seçer insan? dolandırıcılığında bir adabı bir ufak at da civcivler yesini olmalı.

ulan şu anımı da anlatayım içimde kalmasın. zamanında diplomalarımı noterden onaylatmaya gittim. daha doğrusu geçici mezuniyet belgelerimi. iki farklı üniversiteden belgem vardı. okullar da ayıptır söylemesi iyi okullar, bölümler de keza öyle. neyse tam onaylatacam noterdeki memur aaaaa sizi noter bilmemne bey odasında bekliyor dedi. ben de gittim noterin odasına. noter beni sorguya çekti. bildiğiniz sorguya. üniversitede hangi dersleri aldığımı filan sordu. ondan sonra onayladı. yani bilmem anlatabildim mi? bu amcaya kimse hacı nerde diploman dememiş mi?

edit: beyin cerrahi branşı için en yüksek puanlı uzmanlık alanı demişim. siyavus uyardı şu an en düşük puanlı branşmış. doktor arkadaşlarım önceki yıllarda tus a girdiklerinde bu branşın puanı yüksekti. ordan aklımda hep yüksek diye kalmış.
  • "jhons hopkins hospital" adlı hastanede çalıştığını iddia eden arkadaşı cuneyd m. berkman, alter egosu olabilir. rahatça söyleyemediği şeyleri onun ağzından söylüyor olabilir. bende öyle bir izlenim oluştu. klasik bir menfaatçi, içten yanmalı atatürk düşmanı tarzı paylaşımları var.

john hopkins hastanesi'nde soyadı b ile başlayan nöroloji ve ve sinir cerrahisi uzmanları
  • bilin bakalım hangi tv de program yapmış, kimler onu ciddiye almış aha da izleyin
  • 10.000 beyin tümörü ameliyatı yaptığını ve hiç birinde ölüm olmadığını söylerken hiçbir beyin cerrahı yada sağlık sektöründeki bir yetkilinin araştırmaması, toplumun sorgulamama, kandırılma potansiyelini birkez daha ortaya koymuştur. toplumun din üzerinden kandırılabileceğini bilen her dolandırıcı gibi konuşmalarına “maneviyatı “ ve “dini değerleri “ bol bol ekliyor ve muhtemelen iş yaptığı kitle üzerinde etkilerini gördüğünden tv programlarıyla inandırıcılığını artırıyor, aynısını siyasilerde yapıyor, icraatları ve yolsuzluklarıyla hayatlarına devam ediyorlar, insanlığa tavsiyem amacına ulaşmak için dini duygularınıza hitap eden birini gördüğünüzde anında iletişimi kesin bu şekilde kandıramazlarsa zararda veremezler..
  • enerjisi çok yüksek, çok da tatlı gülüyor namussuz.

halkımızın özlem duyduğu güler yüzlü doktor zaafından faydalanmış profesör sahtesi. gülhane askeri tıp akademisi mezunu beyin sinir ve omurilik cerrahi profesörü diye tanıtıyormuş kendisini bir de.