şükela:  tümü | bugün
  • çevre ve şehircilik bakanlığı tarafından geliştirilen "senin iklimin" projesi tanıtım filmidir.
    film: çünkü bu senin iklimin
    proje websitesi: senin iklimin

ben bu entry'yi girerken youtube'da izlenme sayısı 699'du. umarım ekşisözlük yazarları arasında projeyi beğenenler, bu tanıtım filminin yayılmasına ve daha çok insana ulaşmasına yardımcı olurlar.

bence çok güzel bir çalışma olmuş. umarım peak time'da tüm kanallarda aynı anda oynar. nazım'ın dediği gibi bu memleket bizim.

ben de twitter'da çevre ve şehircilik bakan yardımcımız sayın mehmet emin birpınar'ın paylaşımlarında gördüm. anladığım kadarıyla kendisi çevre konularında oldukça hassas. umarım aklındaki projeleri hayata geçirebilir ve daha güzel bir türkiye'ye hep birlikte ulaşırız.

tabi ki bir video hazırlandı diye insanlar bilinçlenip tüm sorunlar 1 haftada çözülmeyecek. ama iklim değişikliği meselesine kafa yoran insanların bir araya gelerek daha güzel çözümler üretmesine destek olacaksa ne mutlu.
  • youtube'a ekleneli bir hafta olan tanıtım filmi.

su ana kadar sadece surada haberini gordum. gonullerden gecen her kanalda yayınlanması idi, bir haftadır haber bile olmadı :)