• canımız cupcakke lil nas'ın billboard şampiyonu şarkısı old town road'ı yorumlamış "old town hoe" adlı şarkı videosu:

link
  • cupcakke yine bir başarılı çalışma ile sahalarda

rap yapmasını iyi bilen kadın rapçilerden

videosu
  • hayatımda gördüğüm en absürt şarkıcı. şarkıları ve klipleri aşırı derecede cinsel içerikli. aşırı derken nicki minaj, cardi b gibi isimleri referans alıyorum yani gerçekten aşırı. ben benzerini daha önce görmedim. merak edip de bakayım derseniz:
    https://www.youtube.com/watch?v=80pgv69mfzm*
  • kraliçenin ilk entry'sini girmek bana nasip oldu çok şükür.
    97li ve chicagolu rapçi cupcakke bence müthiş bir pr çalışmasıyla iyice adını duyurmaya başladı.
    deepthroat ve cpr gibi edepsiz şarkıların yanı sıra yeni teklisi scraps cidden sağlam. geyik olsun diye dinliyordum da iş ciddileşti.
  • she's an ıcon
  • nicki minaj'dan çok lil kim ve trina tarzına daha yakın duran kadın rapper. quiz şarkısı müthiş asjfhdjfks.

edit: ephorize albümünü dinliyorum bu genç kardeşimiz öyle böyle değil. lil kim'in how many licks'ine nicki minaj'ın anaconda'sına ''zuhahaha helal sana be bacım'' diyen benim bile ağzım açık kaldı. 6 sezon boyunca samantha jones'un esprilerine anıra anıra gülmeme rağmen liriklerinin abd standartlarına göre bile alışılmışın dışında olduğu için şaşırdım. duck duck goose ve crayons'un beatleri süper. piçfork boşuna övmemiş.
  • asıl adı elizabeth eden harris olan amerikalı rapçi sanatçı. görsellere baktım 20 yaşında benden küçük ama teyzemden yaşlı görünen bir görünüme sahip. cupcake denince aklıma gelen tüm güzel kek görsellerini yerle bir etti bu gördüklerim.
hesabın var mı? giriş yap