şükela:  tümü | bugün soru sor
 • ağız ve diş sağlığı ile ilgili ürünler üreten firma*. 1560 kodlu diş fırçası ise mütiştir. üzerinde 1560 adet 0.15mm çapında fırça kılı olduğunu iddia ediyorlar doğru mu bilmem,saymadım ama dişleri güzel fırçaladığı bir gerçek oral-b,colgate falan hikaye.

  link editi : http://curaprox.ch/index.php?language=tu
 • normal fırçalardan 10 kat daha fazla kıl içeriyormuş.
 • 5460 kodlu ultra soft dis fircalari mukemmel olan isvicre markasidir. normal dis fircalarinda ortalama 600 firca kili varken bunda 5460 tane vardir.

  curasept gargaranin da normal klorheksidin gargaralarinin aksine dislerde renklenme yapmadigi belirtilmekte.
 • diş ipini kullanmayı beceremeyen ben için diş hekimimin önerdiği ara yüz fırçasını üreten marka.
 • ultra soft candir. kullanalim, kullandiralim.
 • uzerinde yazan numara kadar kila sahip dis fircasi. 5460 olani en guzelidir. bu dis fircasina alistiktan sonra baska hicbir dis fircasiyla dislerinizi fircalamak istemezsiniz. turkiye'de ne yazik ki fiyatlari pahali satilan bu dis fircasini yurtdisinda ücte biri fiyatina bulabilirsiniz. tepe marka dis fircasini kullanmadim ama bunu bulamazsaniz tepenin ki de esdegerdir.
 • mukemmel otesi dis fircasi markasi. geceleri dis fircalama eziyet iken, 5460 ile dislerimi sonsuza kadar fircalayabilirim. bu fircayi kullanmaya basladigimdan beri de dis eti kanamasi diye birsey kalmadi. tesekkurler dişperisi klinik.
 • diş fırçaları ikiye ayrılır, curaprox ve diğerleri. kesin bilgi yayalım lütfen.
 • dental implant kullananlar ve ortodontik aparey kullananlar için ürettikleri diş fırçaları biz hekimler tarafından daha sık önerilmeli.

  distribütörlüğünü yapan kuruma tavsiyem; ürünlerini daha ulaşılabilir kılsınlar. yumuşak fırçaları önerdiğimizde hastalar bulabiliyorlar fakat tek diş fırçaları veya cerrahi fırçaları bulamıyorlar/bulmakta güçlük çekiyorlar.
 • periodontolog bir abimden fırça önerisi istediğimde bana önerdiği, benim o zaman fırçam olduğu için sonraya ertelediğim (neden soruyorsam almayacaksam) sonrasında şans eseri kliniğe gelen bir temsilcisi sayesinde numune aldığım ve bayılarak kullandığım diş fırçası markası.

  bir önceki fırçam soft olmasına rağmen bunu kullandıktan sonra diğeri eski sigara içenlerin kullandığı sert fırçalar gibi geldi hatta fırçamı şehirdışına çıktığımda orada unuttum ve diğer fırçayla fırçalayamadım taa ki eczaneden gidip bir tane daha alana kadar.

  ayrıca bunların diş fırçaları rengarenktir. kılları ayrı sapı ayrı renk.

  başka süper bir marka için ise (bkz: tepe) temsilcisinin söylediğine göre kılları curaproxunkine göre daha hızlı kuruyormuş ( sabah kalktığınızda kurumadığını farkedebilirsiniz bazen) ve sanki curaprox 5460dan bile yumuşak. fakat yeterli süre fırçalandığında yeterli plak kaldırmasını sağlıyor.