şükela:  tümü | bugün
  • ultra yumuşak diş fırçası.

hakkındaki olumlu yorumlar üzerine alıp denediğim ve oldukça memnun kaldığım bir ürün. doğru söylüyorlarmış.

(bkz: curaprox)
  • kendisi o kadar çok yumuşaktır ki doğru düzgün temizleyemez. sadece dişleri ultra hassas olanlara önerilmektedir.
  • ilk kez kullanıldığında dişlerinize sanki fırça değil de ipek sürtüyormuşsunuz gibi hissettiren mükemmel fırça. buna alıştıktan sonra diğer fırçalar zımpara gibi geliyor.
  • sürekli dişlerimi fırçalama isteği uyandıran, curaprox markasının ultra soft diş fırçası modeli. adından da anlaşılacağı gibi 5460 adet kıl içermektedir. bir eczanede tesadüfen denk geldik ve iki tanesine 46 lira bayıldık. şahsım tarafından ipana 3 boyutlu beyazlık luxe perfection ile kombine edilmesi tavsiye edilir.
  • kesinlikle diş fırçalarının şahı olduğunu düşündüğüm isviçre yapımı güzide fırçam. yoğun bir kıl içeriği tarafından dişlerinizin olabildiğince narin bir şekilde temizlendiğini hissettirir. bilimum kozmetik sitesinde hepsiburada' da falan bulmak mümkündür. fiyatı da öyle ahım şahım yüksek değildir. sırf bıraktığı histen dolayı düzenli fırçalama alışkanlığı kazandırır.
  • bunu okuyorsan zaten bu diş fırçasını bir yerden görmüş sadece ikna olmaya çalışıyorsundur ben de öyleydim aldım ve şiddetle tavsiye ediyorum.normal diş fırçası diş etime değince oluk oluk akan kan şimdi hunharca fırçalasam da kanamıyor.alın, parası da çok değil 20 küsür bi'şey, ağız sağlığınıza iyi bakın.arrivederci