• talkan ve curcan katliamları olarak tarihin kara sahnesinde yerini aldılar. biri de diğerinden aşağı kalmaz. belki türklerin kanlarından ekmek yapılması-yenmesi üfürme olabilir ama geri kalanı doğrudur.
    tarih kitaplarında okutulmaz, tarih bölümlerinde söylenmez, sorsan tarihçilere, şöyle derler: aslında türkler çinlilerle savaşırken yardıma gelmiş araplar, sonra türkler araplara karşı sempati beslemiş, islama yönelmişler ama sonrasında bir takım istenmeyen olaylar meydana gelmiş, bunun üzerine bu savaşlar yapılmış, o kadar da kötü şeyler olmamış canıııımm..
    bütün türk tarihindeki olaylar kötü, savaşlar şiddetli, vurdular kırdılar gerçek, bir tek türkleri arapların katletmesi gerçek değil. 30000-40000 türkten bahsediyoruz. kılıçsız silahsız bazıları da pes etmiş. ama bu sayılmaz. niye? araplar iyi ya? cici ya? din kardeşimiz ya? vay anasını arkadaş. hayret. bu kadar da üstü örtülmez ki böylesi olayların.
    sonra da elli şekil entrymi de kötülersiniz ay. nefret suçu işledi. vay saldırdı araplara diye.
    bütün ortadoğu ırkları seçkin ama en seçkinleri de araplar. ben de onları çok severim. böyle diyeyim de götüme kaçmasın..
    konuşmaktan bile imtina ettim ben bu heriflerle. ne kanım çekti ne canım konuşmak istedi. boşnak moşnak hepsiyle kanka oldum, ahbap oldum da bu herifler nedense böyle türk eti yer gibime geldi benim hep. sürdü de sürdü nefretleri, türklerin karnında altın var diye trablusgarp'da kestiklerini de biliriz dedeleri. bizim byük dede dönmüş ama cümle arkadaşı ölmüş. kendisinin muskası varmış düşmana karşı, hiç kurşun gelmemiş bu yüzden kendisine, ahbaplarına hep gelmiş hepsi de ölmüş diye anlatırmış babamlara. eşkiya filmindeki gibi. yazık. bunlar da müslüman.
    ne diyeyim araplar, ah araplar ah. ne desem ben içim susmaz. taa ne zamandır yazacaktım da hep unuttum. şimdi de dilimi yontmak zorunda olduğumdan dolayı yazamıyorum.
    unutturulan tarihi unutmuyoruz, unutmayız, ne bunu, ne talkan'ı, ne hocalı'yı ne şunu ne bunu..
    ama bizden olmaz. biz reklam yapamayız. herkesin mahalle savaşı bile meydan savaşı ama bizim kesilişimiz tarih sahnesinde yok. iyi. çok güzel.
    kuteybe denen aziz kişilik, araplara mahsus üç kere terarlamak alışkanlığıyla hepsini öldürün diye fetvalar ermiş. sonra da "aman efendim, gök tanrı'ya benziyordu islamın allahı, ondan müslüman olduk.." he ya, aynen öyle. neden hıristiyan olmadık? isa gök tanrıya benzemiyor muydu? musa'ın rabb'ı neye benziyordu peki? zeus?
    insan hıristiyana gücenmiyor da salak gibi, müslümana güceniyor, düşünüyor ki: hadi o düşman, hadi o haçlı, hadi o almaya geldi, devşirmeye, tahribata, saflarına çekmeye, sen ne bok yemeye geldin yıllardır milletin üstüne? 1500 senedir türkle uğraştığın yetmedi, haaala rejimini satmaya çalış. çok sinirlendim çok.
    herkese güceniyorum. yani ben gücenmek olarak yumuşattım. malum sözlük kuralları yüzünden. siz gücenmek yerine istediğiniz kelimeyi koyunuz. dikesi gelmek dahil.
    ahımız kalsın üstünüzde. böyle seçilen bir din de çok kabul göremedi tabii haliyle. fason. akşam rakı iç sabah cumaya git. şimdi de kesecekmisiniz la milleti? arap uşakları?
  • talkan katliamı ile birlikte 100.000'e yakın türk'ün öldürüldüğü ve onbinlercesinin köle ve cariye olarak pazarlarda satıldığı iddaa edilen katliam.
  • islamın barış dini olduğunu türk ırkına öğreten derstir.

ayağı kayıp yanlışlıkla arap kılıçlarının üstüne düşen arkadaşlar da olmuş ama dersini iyi alanlar akın akın islamiyet ile şereflenmiştir.
  • bir garip katliam ezber bozan cinsten.

ortak küme alperenleri tuzla buza çevirir.
  • türkler yanlış anlaşılmalar bittikten 300 sene sonra "ya bu adamlar bizi kılıçtan geçirdi, karımızı kızımızı cariye yaptı; hadi gelin gelin gidelim grup grup müslüman olalım" demişlerdir.
  • din hosgorusunun en ince orneklerinden biri.
  • öncelikle islam karşıtı olmayan inançlı bir müslüman olduğumu belirterek başlayayım, islamiyet adı altında putperest arap sevicilerin gazabına gelmeyeyim. israiloğullarına karşı oluşan nefret durduk yere oluşmadı değil mi? bilinçli bir şekilde yapılan algı yönetimi ile büyük çoğunluğu tarih derslerinde olmak üzere israiloğullarına, bizansa, ingilizlere, tek tek yazmayayım hadi, bizden olmayan herkese karşı nefret etmemiz istendi. araplar hariç. öyle ki, "bir insanın kimliği değildir onun hangi millete mensup olduğunu belirleyen; ruhunda hangi kimliği taşıyorsa o, o'dur. bu yüzdendir ki ben türk'üm." diyen cengiz han'ı bile bize türk düşmanı olarak öğretmeye çalıştılar. neden? arapların çok afedersiniz anasını siktiği için. islam peygamberi hz. muhammed'in ölümüyle birlikte insanoğlunun iktidar hırsı islam dininde de baş gösterdi. herhangi bir mezhep ayrımcılığını kesinlikle reddeden hak dininin iktidar çatışmaları yüzünden mezheplere ayrılması tamamen arapların eseridir elbette. eflak voyvodası vladın yaptıklarına kin duymayan insan olamaz değil mi? işte vlad, curcan ve talkanda yaşanan acımasızlığı hayal bile edemezdi psikopatlık seviyesi yetersiz kalırdı. islamiyeti yayma adı altında yapılan savaşlarda amaç günümüzdeki savaşlardaki gibi sadece paradır. gücün varsa saldırırsın eyvallah haçlılar yapmadı mı? ama savaşında bir şerefi vardır. işte bu şeref yoksunu araplar, kuşaklar öncesinden hepimizin akrabası olan insanları şerefsizce katlettiler. kaderin cilvesidir, müslümanlığı en doğru yaşayan, koruyan ve öğreten millet bizizdir. eğer müslüman olmasaydık, islamiyet bugün arapların etnik dini olmaktan öteye ancak hindistana kadar gidebilirdi. okuyun, araştırın, öğrenin, öğretin, anlatın. türkün türkten başka dostu yoktura bağlamayacağım ama bu sözü teorik olarak bile ağzımıza alıyorsak bilin ki ilk sıraya yazılacak düşman araplardır.