• türk müziğinde küçük bir usül. on zamanlı ve altı vuruşludur. şarkılarda çok kullanılan bir usüldür. semai usülünün daha hareketli bir biçimidir.
  • "ankarahukuk'un iki-üçhaftalık mizah platformu. bağımsızdır-illegaldir"
    ankara üniversitesi hukuk fakültesi'nde 3-5 öğrencinin yazdıklarından/çizdiklerinden oluşan mizah dergisi. amatör oldukları kadar sevimliler, sıcaklar. ya da amatör oldukları için sevimliler, sıcaklar. *
  • (bkz: overrated)

8 kız 3 erkek gitmemize ve rezervasyonumuzun olmasına rağmen kapıda bekleten mekan. zannedersiniz içeride dünyanın en gizli ve özel swinger partisi yapılıyor, kafatasından şarap içiliyor.
    kapıdaki adamları kafayı yemiş, gerginlikten ölüyorlar. doğru düzgün soru soran insanlara bile giderleniyorlar, "almıyorum amına koyim" kafasındalar. almayın çok da sikimdeydiniz.
    gitmek zorundaysanız kafayı iyi yapıp gidin üstüne birayla cilasını yaparsınız. özel bir kokteyl falan denemeye kalkmayın. long island iced tea içeyim dedim salça kavanozunda tadımlık verdiler. fiyatları yüksek tutarak kaliteyi yakalamaya çalışmışlar fakat sunulan hizmet son derece yetersiz. bir kere alırsınız o parayı bir dahaki sefere babayı alırsınız, hele o kapıdakilerle.
  • eğlence anlayışım taksim ve türevlerinin dışında olması hasebiyle beğenemediğim mekan.

girişi ıslak köpekle karısık peynır gibi kokuyor.

kapıda gbt - kimlik kontrolu yapılıyor

tipe bakılıyor ( amk anjelique sanki )

yas ortalaması 18 - 24 ( ıkıncı maddenın cıkıs sebebı )

muzık yok denecek kadar zayıf

gereksız ergen kalabalıgı
  • güvenlik görevlilerinin inanılmaz lakayıt ve keyfi davrandığın enteresan mekan. hele öyle bir rezillik yaşadım ki 3 hafta kadar oluyor, hani atıyorum belediye başkanının oğlu olsam ibneliğine her gece polis yollatır, huzursuz ettirirdim orayı. hatta şöyle diyim, kapatılması için güç kullanırdım.

bak düşün öyle bi nefret yer etmiş içimde.
  • mekandan bildiriyorum sıcağı sıcağına.

arkadaşların ısrarı üzerine geldik diyebilirim. girdik içeri. kalabalık zaten, ki sevmem. fakat garip bir kalabalık. bu ne kardeşim dedim içeri girdikten sonra. 10 kişide en az 8'inin yaşı 18-20 arası değişmekte. şöyle ufak çaplı bir şok yaşadım. bir daha gelmem şeklinde triplere bile girdim. biraz sonra da terkederim.

ve daha da kötüsü, aldığım kokteylin içinde gram alkol yok. piiiiiiiiii reziller.
  • üniversite festivali sonrası konserin bittiği, ama insanların dağılmadığı bir araf anı olur ya, orada burada bağıran çağıran insan grupları, aralarında boşluklar, yerlerde çöpler, izmaritler, kırık şişeler, o ruh hali tadında bir mekan.
  • kartal tibet, erol günaydın ve perran kutmanın rol aldığı türk filmi. karısını annesinin yanına gönderen iki adamın tesadüfen karşılaştıkları iki turist kızla olan maceralarını anlatır.
  • karmaşıklık, cümbüş
  • kapısındaki görevlilere gelen müşterilerle nasıl konuşulacağını öğretmesi gereken mekan.
hesabın var mı? giriş yap