• curiouscat.me adresinde mukim, ask.fm benzeri, anonim veya nonim olarak kişilere soru sorabileceğiniz veya itirafta bulunabileceğiniz bir web sitesi.
  • ask.fm den farklı olarak connected2.me gibi chat kısmı bulunuyor ve soru sormak dısında itiraf yapabileceğiniz confess kısmı da var. çok kullanışlı olmadığını düşünüyorum ama
  • gerçek hayatta çevresi 10 kişiyi geçmeyen bazı tiplerin kendileri ile ilgili soruları büyük bir coollukla cevaplayıp, ünlücülük oynadıkları platform. böyle bir talk show'daymış edasıyla takılmalar falan. cidden çok tatlısınız lan*
  • twitter’a bağlı olduğunu sandığım anonim şekilde istediğin soruyu sorabildiğin site. gerizekalı kardeşim kpss çalışmak yerine muhtemelen liseli- ergen abuk sabuk tiplerin gayet gerzek sorularını cevaplayıp, güzelsin falan yazanlarınkini twitter’da paylaşıp toplumsal kabul görme ihtiyacını karşılıyor. okudukça sinirimden ölüyorum 25 yaşındaki üniversite mezunu bir insan nasıl olur da bu kadar boş beleş işlerle vakit geçirir.
  • kullanan insan görünce saniyesinde soğuduğum uygulama.
  • twitter gay'lerinin gizli övgü, aşk itirafı vb beklentilerle girip ego okşatmaya çalıştığı, anonimliğin verdiği pervasızlıkla lafı yedikleri zaman ise çıkışa gel tadında “sıkıysa yüzüme söyle” diye küplere bindiği kezoid süzgeci. çok gülüyorum bu kendi içinde çelişik “meltdown”lara. lan salak, yüzüne söyleyecekse senin orada işin ne?*
hesabın var mı? giriş yap