şükela:  tümü | bugün
 • yeni bir yazar, hoşgelmiş.
 • cinsel deneyimlerini sözlükte yazıp, tepki görünce silen troll.
 • kimin fake hesabidir bilemiyorum ama asagidaki mesaji ile tck'ya gore suc islemis kufurbaz cahil bir troll.

  https://i.hizliresim.com/xeq0n3.png

  bugun de sansli ki dersim yok. savciliga suc duyurusunda bulunmak icin yeterince vaktim de var. gidip kimmis, kimin fake hesabiymis ogrenelim bakalim. sonra o da benim kim oldugumu ogrensin. terbiyesiz ergen.
 • hukukcuymus!!! yerseniz yani. fake hesaplardan troll aktivitelerde bulunmak bakalim hukuk(??) kariyerini nasil etkileyecek?

  benim yazdiklarimin hicbirinde bir gram bile empati yoktu furkan bolukbasi'na karsi. okumayi ve empatinin ne oldugunu bilen herkes bunu rahatlikla gorebilir. zira birileri gibi fake hesaplarin ardinda saklanan bir omurgasiz olmadigimdan butun yazdiklarim ortada. ancak bu fake hukukcunun kimligi ortaya ciktiginda kendisinin furkan'la empati kurabilecegine hic suphe yok.

  kim bilir asil hesabinda neler yaziyorsun da bunu da boyle cok da saygin olmayan isler icin kullaniyorsun?

  ek: hukukcuymus puhahaha ya hukuktan haberi yok ya boyle riskli yasamayi seviyor. troll.
 • cinsiyetci ve iftiraci bir kisilik. cakma hukukcu. bunlar da surda dursun.

  https://i.hizliresim.com/oy9amn.png

  https://i.hizliresim.com/xeqlm5.png
 • fena halde tutusmus troll. entry'lerimi karistirip karistirip evlenmemis olmamdan baska negatif bir sey bulamamis saldirmak icin. cinsiyetci kafasiyla da bunun saldirilabilecek bir sey oldugunu sanmis. ama bir sey bulunamazsa her zaman iftira atilabilir degil mi cakma hukukcu?
 • modlog'a girilerek silinen entry'lerinin basliklarina ve silinme gerekcelerine bakilirsa nasil bir suser oldugu benim yorumuma gerek kalmaksizin anlasilacaktir.
 • evliymiş. fake hesabından yaptıklarını eşi bilse ne düşünür acaba? zaten ben tahmin etmiştim bu hesabın hayatındaki kadından gizli işler çevrilmek için de kullanıldığını. çünkü bu tipler böyledir. normal hesaplarında saygın entry'ler yazar ama içlerindeki gerçeği dökmek ve kim bilir neler yapmak için fake hesap açarlar.

  cinsiyetçi, küfürbaz, iftiracı ve yalancı olmanın yanında türkçe'yi ne okuyabiliyor ne yazabiliyor. bu fake hesap işlerini birakıp önce okuma yazma öğrensin, sonra sözlük okusun. zira sidik yatıştırmanın anlamını yanlış biliyor. hele kendisine platonik aşık olmam konusunda mümkünse yatılı terapi görmesi gerek.

  kendisini savcılığa vereceğim ama içim soğuyana kadar da uğraşacağım. maksat sözlük temizlensin.

  ek: bundan sonra yazdığın her şeye çok dikkat et. benimle ilgili olmasa bile ilk fırsatta aleyhinde kullanacağımdan emin olabilirsin. burdan bu satırları okuyan yazarlara da seslemiyorum: en ufak bir hatasını görürseniz, küfürlü mesaj atarsa bana yazın.
 • sunlar da burda dursun:

  https://i.hizliresim.com/oy9mq0.png

  https://i.hizliresim.com/o68ogo.png

  kimin kime kafayi fena halde taktigi, deliler gibi entry'lerini karistirip desifre edecek detay aradigi bence cok acik.
 • sikayet dilekcesini yazdigim troll. birkac ufak isim var, sonra ver elini cumhuriyet bassavciligi. biraz uzakmis ama dert degil, kindle'im sarjda, okurum yolda.