şükela:  tümü | bugün
  • bir ekşi sözlük yazarı.
  • olduğu gibi görünen nadir insanlardan. çok candan, sıcak, gerektiğinde sözünü esirgemeyen ve bir de misafirperver bir arkadaş. hani derler ya hiç konuşmasan da orada olduğunu bildiğin dostlar vardır, öyle biri işte.
  • uykum kaçtı diyorum, türk kahvesi iç iyi gelir diyor.
    enteresan bir kişilik.
    sanırım köfte ekmek seviyor.
  • bizim fakültenin en eğlenceli adamı.
  • beni zamanında korkutmuş bir yazar ama attığı mesajlardan sonra komik ve iyi biri olduğunu tereddütsüz söyleyebilirim.
  • gelmiş, sırrını aşikar etmiş, ender bulunur nitelikte samimi insanlardan bir arkadaştır keensi.
  • türlü paylaşım sitelerinde kullanıcılar türlü uzuvlarını paylaşadururken, kendisi panoramik çene filmini paylaşmak suretiyle hepsinin bir adım önüne geçip, özgüvenini ortaya koymuştur.

o ne güzel sinüzler, nası' tatlı diş kökleri, ne şeker yirmilikler öyle yaw. eheh.
    allah kahretmesin.
  • deli dolu tuhaf bi şey bu. bununla evlensen hiç sıkılmazsın bence, öyle hiperaktif, öyle geveze.

bana keman çalmasını istiyorum, stradivarius olabilir mesela, nasıl yapar bilmiyorum ama çalsın bi yerlerden.*

"rakına meze olmak istiyorum, söğüş yap beni." diye mesaj atacaktım ama kafasına estikçe hesabını kilitleyip gittiği için erotik mesajlarımı gönderemiyorum kendisine, çıldıriciim!

bencillllllllllllll!

ayrıca dişlerinin röntgen filmini gördüm, adam bildiğin 32 santim gülümseyebiliyo lan. :/
  • yeni farkına vardım, nikimin altına ilk entry'i yazan yazar. (zaten diğerleri owencan ve kulyaz)*

sadece nikaltımdan öğrendim kendisinin sözlükteki varlığını. belki ben dikkatsizim bilmiyorum ama en kısa zamanda entrylerine göz gezdireceğim.