şükela:  tümü | bugün
 • wwf, wcw ve hatta wwe'den bile büyük bir yerli amerikan güreşi organizasyonu.
 • hakkında tek entry girilmiş olması şaşırtan organizasyon.

  van'da birkaç arkadaşımız amerikan güreşi sevdasına tutulmuşlar. baya hareketleri, diyalogları ve hatta ringi ile kendilerince bir ortam kurmuşlar. birleştirdikleri iki yataktan oluşan ringleri zamanla mindere dönmüş, yanlara halat germişler falan.

  böyle amatör ruhlar süper valla. gördüğüm kadarı ile 2 kere yeteneksizsiniz'e katılmışlar ama ikisinde de elenmişler. açıkçası amerikan güreşini izlememiş, o türkçe dublajını tatmamış kişiler çok da anlamayabilir olayları. netekim pek de anlamamışlar. çünkü özellikle performansların birinde baya baya profesyonellerin yaptıkları hareketleri yapıyorlar. tabi orijinalinde ortam iyi, bam güm atlıyorlar. bizimkiler anca mindere atlıyor, aynı etkiyi yaratmıyor tabi.

  neyse esas ekip büyüyüp delikanlı olmuş, bir de altyapıdan güreşçi yetiştiriyorlar hahah. vidyolarında ortam bir anda birbirinden üzerinde yuvarlanan çocuklarla doluyor, kafalarda alçıpan parçalanıyor falan ahah. kendilerine baya baya keyif alacakları ortam yaratmışlar. bilgisayar oyunları başında oturmak yerine enerjilerini güreşerek atıyorlar.*

  neyse, hevesleri ve yetenekleri yerinde, ama türkiye'de bu iş tutar mı bilmiyorum. güzel güzel vidyolarını wwe'ye falan göndersinler. belki hayatlarında sürpriz gelişmeler olur. yani şu çocukların kendilerince yarattıkları ortamı amerikalı bir senarist görse oturur bu hikayeye senaryo yazar.
 • bu ne amk diye kahkaha attığım organizasyon.

  ringde ağlamalar top-10 yapmış adamlar

  ölmüş dedeni...