şükela:  tümü | bugün
  • eskiden bayıla bayıla takıldığım sözlüğün kurucusu olan adamdır. hakkında bir fikrim yok ne incide ne avarede ne ekşide yamuğunu görmemişimdir.
  • tam bir şiddet yanlısı. şiddete karşı olmama rağmen şu an onu şiddetle kınıyorum. kınadım. zaten burnuma da patates demişti sonra kıvırdı. hoş değil. artık muhatabım bile olamaz. teşekkürler, iyi geceler.
  • zeka yetmezliğine bakmayanların, düşük iqleriyle trol ilan ettiği.
  • sözlükte kürtçü çok. ama en ayarsız, en küfürbaz, en demagog, en ağlamaklı, en bağnaz, en faşisti bu herhâlde.
  • faşist kürtçü zerzevat.
  • bilim insanlarının zihinsel hastalık olarak değerlendirdiği ırkçılık hastalığına bulaşmamışsam benim suçum ne?

sadece ırkçı olabilecek seviyedeki düşük zekalarıyla gelip bilimsel olmayan kıçlarından uydurdukları şeyleri doğru diye dayatanları hoplatırım.

yoksa adam kendi köşesinde geri zekalılığıyla barışık yaşar onu gidip dürtmem. gelip kürtleri, ermenileri, almanları, bilmem kimleri düşük zekanıza göre aşağılayacaksınız buna ayar verince ağlak kürtçü olacam öyle mi?

(bkz: orayı yıkarlar)

bu da ırkçı çakallara gelsin;

http://ideas.time.com/…/05/04/is-racism-an-illness/
  • en mahrem sırlarımı paylaştığım tek insanoğlu. ciğerimin köşesi, doğmamış evladımın isim babası, sabahlara kadar dertleştiğim, en dar zamanlarıma yetişenim, öküz gibi sevmeyi sevenim, bugün doğum günü müdür değil midir emin olamadığım. canım, cananım. bir tek kere bile yüzünü görmemişliğime rağmen ilk gördüğüm yerde boynuna atlayacağım. defalarca ülkeye dönsün diye yalvardım. dönerse benimdir, dönmezse ağzına sıçarım! gelecek. inat ettim görmeden ölmeyeceğim. kazık çakarım gerekirse. gelecek işte.

bugüne kadar yaşamdan aldığı bütün yaşlar kutlu olsun. ne istiyorsa şu dünyada başına o gelsin. değmesin tek acı, keder, sıkıntı kılına bile. kurban olurum ulan! onu öyle bi severim, ööyle bi severim ki cırtı çıkar ha! bana gelmez de o karanlık yere giderse ağzına sıçarım. o karanlık yere gitmeyip yine bana gelmezse yine ağzına sıçarım. bana ne gelecek.

annesinin kız çocuğu yokmuş, olmasını da çok istermiş. gelsin beni annesine götürecek. annesi beni ondan çok sevecek asdafs. düşünsenize lan annesinin en sevdiği çocuğu ben oluyormuşum, mirasını varını yoğunu bana veriyormuş ahhahah. tam bir allahın belası, evlerden ırak olasıcayım.

güzel cyberim gel hele yamacıma, paylaşacak çok şeyimiz var daha. halay da öğretirim hem şapşik.
  • gözü yaşa, ayağı taşa değmesin. bayılıyorum bu adama! kızıl saçtan, bordo rujdan daha çok güç veriyor bana. varlığı ne güzel. ay kızlar bi de bi ses tonu var asdasd. bağımlılık yapıyor. onun okuduğu şiirlerle uyuyorum her gece. şahane de şiir okur vicdansız. yerim ulan! benim! çekilin.