şükela:  tümü | bugün soru sor
 • edit: kampanya artık güncel değildir.

  internette görünmez olmak ve bağlanamadığınız sitelere güvenle bağlanmak için (yasaklı siteler mesela) dünyaca ünlü program. şiddetle tavsiyemdir. gayet hızlı proxy programı diyebiliriz kabaca. an itibarı ile ise premium üyeliğini 1 senelik ücretsiz dağıtmaktadır, yararlanmanızı, kaçırmamanızı salık veririm.

  kayıtlı değilseniz öncelikle aşağıdaki adrese gidip kayıt olun:
  https://cyberghostvpn.com/page/registration.php

  sonra aşağıdaki adrese gidip aldığınız accountu girerek bağlanın.
  https://cyberghostvpn.com/…/account/uebersicht.html

  activate serial number yazan yeri tıklayın.
  serial number or promotional code yazan yere quale157 yazın.

  artık 1 yıllık üyelik hazır.

  sonra cyberghost programını şu adresten indirin:
  http://cyberghostvpn.com/en/product/download.html

  sonra programı açarak kayıt olurken aldığınız kullanıcı adı ve şifrenizi girerek bağlanın. bağlanırken ücretli kullanıcıların faydalanabildiği connect premiuma tıklamayı unutmayın.
 • sansüre takılmış vpn.
  engellemişler. xvideos vs. gibi ip den hem de. kendisini, şu an sitesi engelli olmayan hotspot shield ile indirebildim. bu zihniyetin ta .mına k.yayım ben!
  (bkz: sansür)
  (bkz: engellenmiştir)
 • hangi katalog suçtan dolayı engellendiğini merak ediyorum.
 • diger vpn programlari gibi yazilim ureticisinin baglantinizi sniff ederek mail list, kart db, mail sifreleri vs vs gibi bilgilere ulasmalarini saglayan bir program. yoksa o is senelik 5-10 dolara yapilmaz.

  (bkz: 4.2.2.1)
 • ana sayfasına koskocaman macbook pro koyup, downloada bastığında otomatik olarak *.exe indiren vpn hizmeti. lan bi bak mac mi kullanıyorum windows mu, mac kullanıyorsam mac buildimiz yok k.b. kardeş falan de. nereme sokayım exeyi? mac app'in yoksa ne sikime koyuyorsun ana sayfaya macbook'u?
 • an itibari ile erisime acilmis olan vpn saglayicisidir. hicbir sey kullanmadan ziyaret etmeyi denediginizde sorunsuz acilacaktir. ayrica buraya yaziyorum; cok yakinda turkiye'ye ozel bomba gibi bir teklif yapacak, demisti dersiniz.

  edit: imla
 • seneliğini 7 dolara görünce aldığım vpn. ayrıca download sayfasını değiştirmişler yakında mac de gelecek diyor, mac e zart diye exe indirmiyor, aferin devam.
 • 1 yıllık özel sürümünü kullanmak için şuraya bakabilirsiniz.
 • up up. şu an türkiye'ye bedava. çok duygulanıyorum sevgili sözlük şöyle onurlu insanları gördükçe.
 • gayet başarılı bir vpn hizmeti. ideolojileri de şahane. türkiye'ye destek amaçlı 1 senelik special edition üyelik dağıtmaları da hakikaten takdire şayan.

  çek cumhuriyeti, isviçre, romanya, almanya ve abd'den çıkabiliyorsunuz. aynı anda yalnızca 1 cihazda olmak üzere pc, mac, ios ve android cihazlarda kullanabiliyorsunuz.

  abanın!