şükela:  tümü | bugün
  • aşağılık bir insanın adsense'den kazanacağı üç beş kuruş için hem yalan söylemesi hem de sözlüğün için etmesi durumudur.

öncelikle daha önce açtığı yalan haber başlığı: (bkz: öz babasına tecavüz eden oğul)

kendisinin yalan haberiyle ilgili benim yazdığım entry: (bkz: #88858988)

ardından bana mesaj atması ve konuşmalarımız:

1
    2
    3
    4
    5

kendisi kızlarsoruyor da gördüğünü söyleyerek yalan söylemekte sonrasında kendisinden saatler sonra muhtemelen kendisi tarafından sorulan kızlar soruyor başlığını tekrar referans olarak göstermektedir.
  • bu derece yalan söylemenin, dezenformasyonun suç olması gerektiğini gözler önüne sermiştir. insan dediğimiz canlının para kazanmak için yapacağı alçaklığın bir dibi yok.
  • dezenformasyon asigi eksisozluk uyeleri tarafindan ilgi cekmemis, enterasan tespit.

eksisozluk yonetiminin tutumu ne olacak cok merak ediyorum!
  • başlığı açan suser haklı olabilir fakat şu anda hakaret ve haberleşmenin gizliliğini ihlal suçlarını işlemekte ve bunu medya yoluyla yaptığı için suçu daha da ağırlaştırmaktadır, uyarayım.

tanım: yalan haber yaptığı iddia edilen bir elemanın ifşasıdır.
  • basit bir tanım hatası yüzünden cezalandırma yöntemine giden sözlüğün, bu durum karşısındaki tutumunu merak ediyorum.
    t.yalancının mumu yatsıya kadar yanar.
  • sağlam sapıklar. sağlıklı bir insan böyle bir şey düşünüp tık alayım diye haber yapamaz. hem toplumun vicdanını incitiyorlar hem sapkınlar