şükela:  tümü | bugün
 • adam gs maçının en iyilerinden, her pozisyonda var, savunmaya müthiş yardım etti, asist yaptı, fiziğini iyi kullandı ama bizim taraftara göre siktirip gidecekmiş. sebep gol kaçırması :)) gerçekten kıraathaneden farkı yok buranın, bilerek futbol izleyen taş çatlasa on kişi vardır.
 • yaptıklarının aynısını güven yalçın da yapar diye eleştirilen adam. bu sözlük garip insanların toplandığı bi yer. bence de aman aman bir futbolcu değil ama insanların çalışmalarını, emeklerini küçümsemek ayıp değil mi? aynısını güven de yapabiliyorsa yapsın birader niye yapmıyor, tek olayı arka direğe koşmaksa güven de arka direğe koşsun, larin dışında arka direğe koşanı dövüyolar mı?
 • hattrick ile kapattığı stadı hattrickle açan koca yürekli kartal.
 • az önce 80 iqlu olmakla itham edilen ve rakibin kaleciye topu uzaklaştıramayacağını bildiğinden çakalca bir koşuyla savunmanın hatasından golü yazan santrofor-kanat.

  türk insanının futbolcudan anlamadığını kanıtlıyor bu sene kendisi. yorumculardan tut, taraftarına kadar çoğunluk bu herifin zorlama ve yetersiz bir oyuncu olduğunu savunuyor, herif 8. golde aboubakar ile eşit gidiyor.

  edit: adam şu an 10 golle gol krallığında lider, aboubakar biraz paylaşımcı olsa 12 golü olmuştu şimdiye.

  karşı karşıya çok da kaçırmıyor, tekte vururken bazen kötü vursa da genelde yeterli, pozisyon alması muazzam herif hep arka direkte topun gelebileceği yerlerde koşularla bitiyor erzurum maçındaydı sanırım, herif solda rıdvan ile falan pas organizasyonuna girdi, top bir şekilde savunma çizgisinin arkasına sarktı sol bek bir top kesti, arka direk dolaylarında larin vurdu topa dışarı gitti zor pozisyonda.

  herif hep ama hep gol atabileceği yerlerde, bu sene beş altı kere karşı karşıya mutlak gol pozisyonları başta mensah olmak üzere takım arkadaşlarının yeterli sakinliği gösterememesi yüzünden harcandı mesela takım daha organize olsa daha çok gol atardı.

  ve hep eleştirilecek çünkü bu ülkenin insanı bir kere mimledi mi asla takdir etmez.
 • 150 bin euroya oynayan adama verilen paralara bak amk.
  gerçekten aklın almıyor bazı şeyleri. 300bin euroya oynasın demiyoruz ama niye 1.6? 1.2 versen gelmiyor mu mesela? 1 versen gelmiyor mu?

  cenk bizden gidiyor, 3 katını kazanıyor "wooow" diyoruz,
  bu adam bize gelip 10 katını kazanıyor.

  şaka gibi. vallahi mantıklı açıklaması yok bu işlerin. izahı yok.
 • bu akşam 2 kez topla buluşursa şükür diyeceğim poğaçacı.

  ilk yarı sonu editi; 1 kez topla buluştu ve 1 golü var. inşallah göt olurum ikinci yarı. beşiktaşlıyım ve takım leş bu arada.

  maç sonu editi; ersin dışında, sahada bir şeyler yapmaya çabalayan tek oyuncuydu. topla doğru düzgün buluşamadı, birkaç pozisyon girişimi oldu buna rağmen.
 • amk ronaldosu arka direğe dıgıdık dıgıdık koşup topu boş kaleye yuvarlayınca goat, larin yapınca aooww.
 • beşiktaşlı kardeşlerim bu yıl atkı almasın. larin reyisi bol bol boynumuza dolayacağız.

  edit : hayatimda ilk defa bir seyi abartmak istedim. hic bu kadar yanilmamistim.

  2021 editi: seneyi tutturamamisim.
 • "keşke 25 yaşımda buraya gelseydim"

  "aa durun zaten şu an 25 yaşımdayım."
 • golünü atmasına çok sevindiğim topçu.

  yalnız ne gaz taraftarımız var yahu. vagner love ilk maçında attığında da yere göğe sığdıramamışlardı. birkaç maç görelim öyle konuşalım. beşiktaş’ın forveti belli olmuşmuş. bak hele.