şükela:  tümü | bugün
 • müthiş bir uyum yakalamış kanat-santrafor. piyasa belli ve bu adam aboubakar ile bu kadar uyumlu ve bu kadar formda iken, takımın skorer oyuncu konusunda kıtlıkta olduğu bir sezonda 10 milyon euro alacaz diye satılacak adam değildir.

  herkes adama laf edip duruyor, çöpmüş de mahalledki halı sahadan forvet yerine oynarmış da bilmem ne.

  fifa mı bu amk 10 milyon euro aldıktan sonra gidip o parayı forvete gömecekmişiz.

  yönetim umarım taraftarın eksik aklına uymaması gerektiğini anlamıştır, rosier transferine, hatalar yapsa da gayet etkili oynayan welinton için yazılanlara, ghezzal geldiğinde kafası futbola çok çalışan bazı taraftarların yazdıklarına örnek olarak:

  --------spoiler--------

  seneye tıpkı diaby gibi nerden geldi bu amk evladı diyerek küfürler eşliğinde memleketine göndereceğimiz cezayirli futbolcu.

  lyon altyapıyı saymazsak tek sezonda 11 kalan 7 sezonda 9 totalde 20 golü var hayatı boyunca. takım gol atamıyor, pozisyon yaratamıyor, getirdiğimiz adamın hayatında 20 golü var. umarım sağlık kontrolünden geçemez de transferi iptal olur. bi de bu herif için hasic’i falan gönderecekler ya da lisansını donduracaklar.

  --------spoiler--------
 • satılıp rosier ve ghezzalın bonservisleri alınsa itiraz etmeyeceğim futbolcu. tam bir sütoğlan. hiçbir zaman tam sevilmeyecek bir tip.
 • vedat muriqi'nin 17 ettiği yerde larin sene sonu 20'den aşağı olmaz. onu bırak zamanında cenk tosun'u ucuza satmışız.
 • sörloth türkiyede 49 maçta 44 gole katkı veriyor (33 gol 11 asist) şu anda 14 maçta 1 golü var.
  vedat yine 36 maçta 24 gole katkı vermiş, yurt dışında esamesi okunmuyor.
  cenk tosun örneği ortada..

  tam tersi de geçerli, yurt dışında adı sanı duyulmamış adamlar burada bir sezonda coşabiliyor.

  türkiye ligini çok da büyütmemek lazım. büyük takımlar bütçe sıkıntılarına gireli beri kalite çok düştü son yıllarda.

  türkiye'de artık en az 3 sene peş peşe üst düzey performans veremeyen golcüye 7-10 milyondan fazla vermeyeceklerini öğrenmiştir yabancılar. bunun üstü muazzam bir menajer başarısı olur.
 • insanların anlamadığı şey şu, cyle larin kendini geliştiriyor. geldiği günle arasında dağlar kadar fark var. bence en azından sezon sonunu beklemek lazım.

  şu anda toplam 15 gole(13 gol 2 asist) katkısı var. eğer performansı bu şekilde devam eder de katkısı 30 golün üstüne çıkarsa zaten 10 milyon euro'nun üzerine satılır. performansı düşer de sezonu 20-25 gol katkısıyla kapatırsa yine de 10 milyon euro edecektir. değerini arttıran diğer bir olgu da kanat forvet olması, bir kanat forvet için istatistikleri çok çok iyi.
 • futbolcularin degeri senin liginin degeri kadar oluyor. nasilki bulgaristan liginden romanya liginden 30-40 milyon euroya topcu alinmazsa senden de alinmaz.

  burada onemli olan avrupanin yaslilarini toplayip tuketici olmak yerine boyle oyunculara deger katip satabilmektir. 1 liraya mal edip 10 liraya satmak da buyuk paradir.
 • teklif edilen her hangi bir bedele satılabilir. 4 5 6 7 milyon fark etmez.
  beşiktaşın şuan ki kadrosunda aboubakar dışında 5 milyon üzeri teklifte satılmayacak oyuncu yok.

  kadromuz 32 kişiden oluşuyor. toplu alımda indirimde yaparım

  100 milyon verene tamamını satarım.
 • adam ilk geldiğinde beğenmeyenler, şimdi ne yapsa yine de beğenmiyorlar.
  görevini fazlasıyla yapıyor, daha ne yapsın.
 • yaptıklarının aynısını güven yalçın da yapar diye eleştirilen adam. bu sözlük garip insanların toplandığı bi yer. bence de aman aman bir futbolcu değil ama insanların çalışmalarını, emeklerini küçümsemek ayıp değil mi? aynısını güven de yapabiliyorsa yapsın birader niye yapmıyor, tek olayı arka direğe koşmaksa güven de arka direğe koşsun, larin dışında arka direğe koşanı dövüyolar mı?