şükela:  tümü | bugün
  • arka direk larin
  • vedat çöpü'nün (isim tamlaması) 17 milyon euro ettiği ligde 20'den aşağı satılmaması gereken 95 doğumlu kanadalı striker.
  • hakkında şöyle bir entry yazmışlığımın bulunduğu futbolcu.

o arka direk kitabının adı neyse söylesin belki biz de nasipleniriz.

sergen eskiden attığı golleri önceden çizermiş, sanırım o çizimlerin arka direğe olanlarını derleyip kendisine vermiş olabilir. yani teknik olarak larin dolaylı bir serpil hamdi tüzün üretimi olabilir.
  • verdiği katkının yanında beşiktaş özelinde benzersiz de bir hikayesi olan oyuncu. neredeyse 30 senedir futbolu takip ederim; transfer edilip daha sonra beğenilmediği için başka kulübe kiralanıp 1 sezon sonra geri dönüp böyle bir katkı veren bir oyuncu daha hatırlamıyorum. normalde benzer senaryolar kiralık kontratı bittiğinde bedelsiz olarak başka bir kulübe itelemeye çalışmak şeklinde biterdi.
  • 5. günün şafağında arka direğe bakın
  • vakti zamanında trabzonsporlu bir yöneticinin kevin campbell ithafen "gol makinası diye aldık çamaşır makinası çıktı! diye demeci vardı.

valla ben de buna çamaşır makinası diyordum, gol makinasına evrilişini hayretler içinde izliyorum. sokayım yararına, iki maçta bir yazacak olduktan sonra isterse nargile yakıp otursun rakip kalede.
  • futbolunun en iyi zamanlarını yaşıyan futbolcu.15-20 milyon euroluk bir teklife satılabilir.türkiye liginde her maç golde atsanız 20 milyon euro dan fazla para etmezsiniz.
  • bu sezonki 14. golünü attı (penaltısız).
  • kendisini 30 milyon euro’dan aşağıya satanın şampiyonluğu da satacağı futbolcu.