şükela:  tümü | bugün
 • aktroll. engelle geç.
 • 6-7 eylül olaylarının yıldönümünde aramızda hala bu yazar gibi komşu yağmalamayı normalleştirmeye çalışan insalar olduğunu unutmayalım:

  görsel
 • 1992 - 1995 yillari arasinda turkiyede emniyet te$kilatinda beylik silahi olarak dagitilan cek yapisi silah. gayet mutevazi, sessiz, hafif ve guvenilir.
  (bkz: cezka zrojovka)
 • ne kadar yetersiz bir yazar olduğunu ispatlamaya doyamıyor. böyle yetersiz kişilikler kendi halinde yaşayıp gitseler kimsenin umrunda olmaz. ama bu insanlar çok tehlikeli. yanlışlarını kabul edinceye kadar bırakmamak lazım.

  şöyle bir şey yazmış:

  (bkz: #110178395)

  uzun uzun inceleyelim:

  "üşenmeden gelip de 2. kez nick altıma saçmasapan #110170549 şeyler karalayıp bana karşı gereksiz yere ithamlarda bulunan suser.."

  ilkinde yetersizliğini daha doğru kelimelerle anlattığım için silinmiş ben de o kelimeyi değiştirip tekrar aynı şeyi yazmışım. gereksiz itham dediği de tamamen masum bir azınlığın bir gece evlerinin mağazalarının basılıp yağmalanmasını örnek gösterip "ananızı sikeriz" demesi.

  "sırf buna benzer bir olay yüzünden geçmişte olup da ortalığın ne hale geldiğini örnek gösterdiğim ve cümle bile olmayan yorumda bulunduğum için benim hakkımda ne uluslararası anlaşmazlık istediğimi bırakmış ne de komşularımın malını yağmalamak için avuç ovuşturduğumu. - kafan çok güzelmiş canım güle güle kullan. -"

  kimin anasını sikiyorsun ve gösterdiğin örnekte ne olmuştu? ben açıklayayım. atatürkün evini yaktılar diye yalan bir haberle gaza gelip istanbul yerlisi komşularının evleri işyerleri yağmalandı. birincisi haber yalandı ikincisi onlar yunan değil türk vatandaşlarıydı. türkiye cumhuriyetinin ve toplumunun bu ülkede yaşayan herkesin mal ve can güvenliğine etnik kimliğine şusuna busuna bakmaksızın sahip çıkması gerekmediğini mi düşünüyorsun? o insanlar yunanlara karşı esir tuttuğumuz bir grup mu? yunanistan bir şey yaparsa bu masum insanlara saldıracak mıyız? bu mi senin atatürk sevgin?

  "tanım: mustafa kemal atatürk’ün selanik’te bulunan evini “ sözde rum kırımı “ müzesine dönüşüm fikrine bile içten içe sevinip ellerini ovuşturan atatürk düşmanı ve yunan aşığı bir aslan parçası."

  benim hangi lafımdan buna sevindiğimi çıkardın yetersiz yazar? benim hangi lafımdan atatürk düşmanı olduğumu düşünmeye başladın? atatürk' ü sevmek için yağmacılığa etnik ırkçılığa alkış mı tutmam lazım?

  "kelimeler kifayetsiz."
  evet.

  "bir insanın kendi kurtarıcısını sevmemesi kadar üzücü bir şey yok."
  sevmediğim fikrini nereden aldığını bulamadık ama o kadar emin olduğuna göre kafan hiç çalışmıyor.

  "allah sana akıl fikir versin sevgili cagliaris.. korkma bu kadar kimse malını mülkünü gasp etmez.*"
  etmişsiniz işte amk. sen de gidip o olayı örnek göstermişsin. merak etmeyeceğim sen gelip şunu yazmasan.

  "bonus: (bkz: selanik’te türk bayrağının yakılması)"

  evet bu bonus senin ne kadar haklı olduğunu gösteriyor gidip bir kaç azınlık evi yakalım.
 • cek cumhuriyetinin milletlerarasi ortamlardaki kisaltmasi da olma ihtimali yuksek olan harf grubu.
 • binance kripto borsasının kurucusu olan changpeng zhao'nun twitter gibi mecralarda kullandığı rumuzdur.
 • motorsiklet markasıdır da ayrıca.
  (bkz: jawa)
 • (bkz: colony zone)
 • hakkımda söylediği tahmin tamamen yanlış olan yazar.

  şekerbankla sadece kredi çektiğim için çalışmıştım. şimdi kredi kartımı ve hesaplarımı da kapattım. çünkü hizmet kalitesinin berbat olduğunu düşünüyorum.

  bankacılıkla uzaktan yakından alakam yok :)
 • çok ama çok kötü kalpli biri olduğuna inandığım suser. yazık!