şükela:  tümü | bugün
 • 6-7 eylül olaylarının yıldönümünde aramızda hala bu yazar gibi komşu yağmalamayı normalleştirmeye çalışan insalar olduğunu unutmayalım:

  görsel
 • benim hakkımda click bait hastası demiş. bende kendisine durumu yanlış anladığını yazmak için mesaj atmayı denedim ama maalesef hesabı mesaj alımına kapalıymış.

  bir başkasının başlığı altında çıkıp olumsuz bir şeyler yazmak ve aynı zamanda hesabını özelden mesaj alımına kapatmak birinin arkasından vurup kaçmak gibi bir şey.

  edit: kendisi bana cevap vermiş. abartılı olan bir şey yok :) ifade ettiğin bir söyleme karşı cevap veya eleştiri kabul etmiyorsan bu bulunduğun söylemin altını aslında o kadar da iyi dolduramadığını gösterir.

  yaptığım şey click bait değildi. açtığım başlık bir kere entry içeriğiyle %100 uyuşuyor, kendisi hepsini okuduysa bunu anlayabilir ama sanırım onun kastettiği şey benim bu başlığı, "öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler" başlığı altında paylaşmamdı. bu da gol değil, haberin olsun. ac yerine dc kullanımı çok büyük ve önemli bir fikir. uygulamaya geçilmesi halinde çok avantajları var. bu tarz bir fikri bilgilendirici bir başlık altında paylaşmam click bait yapmaktan çok uzak.

  edit 2: benim altını doldurmamakla kastettiğim şey kendisinin anlamsız yere bana click bait yaftalamasını yapıştırmasıydı. ayrıca bana jr. tesla demiş. hahahaha diye gülmek istiyorum çünkü benim günümüzde kullanımını savunduğum doğru akımın savunucusu edison. tesla ise tam tersi alternatif akımı savunuyordu, bir düşün bakalım ben hangisinin jr'ı oluyorum. buradan konuyu ne kadar anladığın belli oluyor swh. üstelik tesla da bugün yaşasaydı değişen şartlar itibariyle doğru akımı savunurdu.

  edit 3: bari jr. tesla yazısını sil, samimi söylüyorum. kendin rezil oluyorsun :) konuyu anlamamışsın.
 • hakkımda söylediği tahmin tamamen yanlış olan yazar.

  şekerbankla sadece kredi çektiğim için çalışmıştım. şimdi kredi kartımı ve hesaplarımı da kapattım. çünkü hizmet kalitesinin berbat olduğunu düşünüyorum.

  bankacılıkla uzaktan yakından alakam yok :)
 • çok ama çok kötü kalpli biri olduğuna inandığım suser. yazık!
 • aktroll. engelle geç.
 • entry girdiği başlıktan bağımsız , önemli bir sorunu gündeme getirmiş ve bugün itibarıyla takibe almış olduğum yazar.

  sözlükte mahkeme kararı olmadan entry silme olayı çok tutarsız yapılıyor. bu konuda hangi başlık ve hangi ahlak anlayışı olursa olsun , çetele tutan insanları değerli buluyorum. muhtemelen yazarların pek çoğu bu konuyu özel şirket istediğini yapar şeklinde değerlendiriyor. fakat , ücret ödeyerek abone olduğu bir servisten ya da şirketten haksız yere hizmet sonlandırma fiiline maruz kalsalar bu kadar hoşgörülü olurlar mı, sanmam. evet ekşide ücret ödeyerek hizmet almıyorsunuz ama doğrudan doğruya içeriğini oluşturuyorsunuz. bu meselenin yasalarla açıkça sınırları çizilmeli. editörlük işine girişen kullanıcı içeriği bazlı platformlar şeffaf olmalı.

  kendisine entry silinme olayındaki çifte standartı bana tekrar düşündürttügü için teşekkür ediyorum.

  edit : kendisini yaladığımı düşünenler olacaktır. varsın düşünsünler. entry silinme ve şikayete rağmen entry silinmeme olayına dair girdi yapan insanları takip ediyorum.
 • '"çıplak gezdirilme" fobisi olan yazar.
  daha önce başına ne geldi bilinmiyor.
 • bugün girdiğim son entry'den sonra hala yazdıklarıma katılacak mı diye düşündüğüm badim.

  nick altıma yazdığını yeni gördüm. merak etmedim de değil fakat hangi atılan laf olduğunu seçemedim. zira kendimi deli gibi bı şey ettim laf yemeden duramıyorum.
 • abd'li colt firmasını satın almış çek silah üreticisi.
 • runik alfabede götveren anlamına gelen kısaltma.