• benim hakkımda click bait hastası demiş. bende kendisine durumu yanlış anladığını yazmak için mesaj atmayı denedim ama maalesef hesabı mesaj alımına kapalıymış.

bir başkasının başlığı altında çıkıp olumsuz bir şeyler yazmak ve aynı zamanda hesabını özelden mesaj alımına kapatmak birinin arkasından vurup kaçmak gibi bir şey.

edit: kendisi bana cevap vermiş. abartılı olan bir şey yok :) ifade ettiğin bir söyleme karşı cevap veya eleştiri kabul etmiyorsan bu bulunduğun söylemin altını aslında o kadar da iyi dolduramadığını gösterir.

yaptığım şey click bait değildi. açtığım başlık bir kere entry içeriğiyle %100 uyuşuyor, kendisi hepsini okuduysa bunu anlayabilir ama sanırım onun kastettiği şey benim bu başlığı, "öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler" başlığı altında paylaşmamdı. bu da gol değil, haberin olsun. ac yerine dc kullanımı çok büyük ve önemli bir fikir. uygulamaya geçilmesi halinde çok avantajları var. bu tarz bir fikri bilgilendirici bir başlık altında paylaşmam click bait yapmaktan çok uzak.

edit 2: benim altını doldurmamakla kastettiğim şey kendisinin anlamsız yere bana click bait yaftalamasını yapıştırmasıydı. ayrıca bana jr. tesla demiş. hahahaha diye gülmek istiyorum çünkü benim günümüzde kullanımını savunduğum doğru akımın savunucusu edison. tesla ise tam tersi alternatif akımı savunuyordu, bir düşün bakalım ben hangisinin jr'ı oluyorum. buradan konuyu ne kadar anladığın belli oluyor swh. üstelik tesla da bugün yaşasaydı değişen şartlar itibariyle doğru akımı savunurdu.

edit 3: bari jr. tesla yazısını sil, samimi söylüyorum. kendin rezil oluyorsun :) konuyu anlamamışsın.
  • hakkımda söylediği tahmin tamamen yanlış olan yazar.

şekerbankla sadece kredi çektiğim için çalışmıştım. şimdi kredi kartımı ve hesaplarımı da kapattım. çünkü hizmet kalitesinin berbat olduğunu düşünüyorum.

bankacılıkla uzaktan yakından alakam yok :)
  • çok ama çok kötü kalpli biri olduğuna inandığım suser. yazık!
  • aktroll. engelle geç.
  • çekyanın ülke kodu.
  • abd'li colt firmasını satın almış çek silah üreticisi.
  • tecavüz mağduru gamze özçelik'e 'geçmişini silemezsin' demiş yazar.

tabi ki bunu eleştirdiğim için gelip nickimin altına erkek düşmanı feminist dersin, geçiniz.
  • binance ceo'su (bkz: changpeng zhao)'nun kripto dünyasındaki ismi.
  • .cz uzantılı olanı google seo algoritmasını mahvetmiş. herhangi bir aramada üst sıralarda sonuç çıkarıyor. ilk 3 sırada bile görebilirsiniz.

diğer domain uzantıları ise; .pl, .nl, .it ve .ch.

uzak durunuz.

(bkz: duckduckgo)
hesabın var mı? giriş yap