şükela:  tümü | bugün
  • fenomenleri, youtuberları, sanatçıları, boksörleri kısacası ülkedeki ünlü diyebileceğimiz her kesimi bedava doyuran kişi sanırım.

başka bir açıklaması yok.
  • fenomen olmaya çalışmak için harcadığı parayı iticilikten kurtulmaya harcasaydı, daha başarılı olurdu dediğim kişi.
  • bu da nusrete özenmiş, onunkine benzer şovlara başlamış ama olmuyor be canım. mümkün değil. nusretin garip de olsa bi havasi var ama bu eleman bayagi bildigin çaycı veya dönerci havasinda biri. nusret ve bu eleman arasındaki fark nusretin arkasında büyük yatırımcılar var, yoksa ikisinin de kumaşı aynı.
  • dünya üzerindeki tüm ülkelerin nüfuslarının bi kısmı gerizekalıdır. az yada çok bu gerizekalı kitle her ülkede vardır. eğer türkiye’nin gerizekalı çoğunluğunu oluşturan kitleyi listelemek istiyorsanız bu adamın instagram takipçi listesi size fazlasıyla yardımcı olacaktır. boş beleş adamlar ünlü oluyor ülkede. gerçekten yetenek sahibi insanların adı dahi bilinmiyor.
  • (bkz: kebap gang)
  • smiley bae“ olarak 9gagte boy göstermiş yeni fenomenimiz.

link için;
  • iticiliğin kitabını baştan yazan şahıs.
  • iticilik konusunda master yapmış şahıs.
  • çok sevecen bir kebapçı. herkes itici bulmuş ama ben sevdim. hele o masa altından çıkanlar yok mu ahahaha.

sosyal medyaya o kadar yatırım yapmış ama ekşi sözlüğü unutmuş sanırım.

bir dürüm yeter buraya.

iletişime geçmesi yeterli.
  • czn'ye sesleniyorum bir beytiye sana burada destan döşerim bana ulaş yiğidim.