şükela:  tümü | bugün sorunsallar (4)
  • tabiiki prim için yapıyor, şimdi hayatında bir bok yapmamış sivilceli kardeşim oku.

bu adam tv reklamı verebilir bunun için tonla para harcayabilir ve bir medya patronunu zengin edebilirdi, -kendi reklamını da parasını vererek yapmış olurdu.

ama adam yine tonla para harcayarak yine kendi reklamını yapıyor ama bu sefer karşılığında birilerinin yüzü gülüyor.

işte sen bunu anlayamayacak kadar gerizekalısın.
  • yavşak sırıtışını görünce kafa göz dalma isteği yaratan aşçı.
  • adam sırtında amele gibi yatak falan taşıyor. like için bile olsa, çuvalla para kazanan kasıntı bir tip olsa, böyle bir şey yapmaz. helal sana czn.
  • sevmiyorum ulan sizi. hiçbirinizi sevmiyorum. siz, youtube kepapçıları, tostçuları, midyecileri, kokoreççileri, sözüm ona şarkıcıları ve komedyenleri... çok yapay ve çok iticisiniz. nefret ediyorum hepinizden.
  • "bir yemeği aşırı büyük yapayım, bunu yaparken de şabalak gibi sırıtayım" mantığı ile video çeken kişi.
  • karaktere gel!

"benden üstün olan birinin eleştirisini dinlerim. benden küçük olanı sallamam. ben bugün 600 kişi çalıştırıyorum. sende 600 kişiyle gel, eyvallah."

ütünlüğü, küçüklüğü para ile ölçebilen zavallı, küçük bir bireydir.
  • öyle bir tipi var ki tam dövmelik. al bunu sabaha kadar tokatla ne dert kalır ne tasa.
  • bunun türkçedeki karşılığı gülmek, gülümsemek falan değildir. direkt olarak sırıtmaktır. birçok yerde hakaret olarak nitelendirilir, sırf bu sebepten "ne sırıtıyon lan sen, bana mı sırıtıyon itoğlu" diyerek dayak bile yiyebilir.
  • czn burak fenomen midir? her parayla reklam yaptıran fenomen mi olmuştur? işte orası tartışılır. nusret çok yerinde bir reklam politikası kullanarak fenomenliğe doğru ilerlemiştir lakin bu adam sırıtışı ve nusretin izlediği yol'u birebir uygulaması dışında bir numarası yoktur. 9gag'e parayla çıkabilirsiniz siz de isterseniz, yok öyle fenomen falan yani.
    adam czn burak'ı kıskanıyorlar yazmış. yoh artık anasını satim.
  • leş kebabcı müsveddesi, o kadar vıcık vıcık kebab yapıyor adamın yiyesi gelmiyor. instagram bu kronun videosundan geçilmiyor. bir de havası var sanırsı michelin stars restoran sahibi var sanki kekonun. ekşi sözlüğe sallamayacaktın aslan.