şükela:  tümü | bugün
  • bakın ben bu burak efendinin cok yetenekli bir aşcı olduğu fikrini benimsemiyorum hatta siyaseten çok çok farklı düşündüğümüzü her anlamda söyleyebilirim.

youtube videosu

kazandığı her kuruş sonuna kadar helal olsun. gercekten temiz bir kalbi olduğunu bir kez daha kanıtlamış kanaatimce. ve söylediği bir laf çok kıymetli gözümde "süper kahraman olmak için temiz bir kalp yeterli"
  • adam win / win e oynuyor.

hem ürünlerin bir çoğunu çürümeden, bozulmadan elden çıkartıyor.

hem ihtiyaç sahiplerine bunları vererek bozulacak veya bayatlayacak ürünlerden maksimum fayda ile kurtuluyor.

hem bunun reklamını yapıyor ki, sevmeyeninin de takdirini topluyor.

hem de işletme açıldığında, bayat ürün kullanılmayacağının subliminal reklamını yapıyor.

aferim, pr’cısı ile ceo’su güzel iş çıkartıyor.

tanım: 21. yüzyılda tatlım kimse kimseye salt-saf-karşılıksız iyilik yapmaz. bu yüzyıl bir kelebeği bile intihara sürükler. j.saramago
  • bir yere kameralarla yardım götüren, bunu youtube'a koyan kim olursa olsun iyiliğini çok samimi bulmuyorum. elbette ki hiç yapmamasından iyidir ama kameralar, götürdüğü teyzeyi çekmeleri, koli hazırlaması falan bana samimi gelmiyor. umarım kamerayla gösterdiğinin çok daha fazlasını kamerasız da yapıyordur.
  • beğendiğim videodur.

kızılay'ı görünce biraz midem kalktı ama ihtiyaç sahiplerinin tespiti için mecburen kızılay ile işbirliği yapılmış.
  • aferin adama saklamıyorda stoklarını boşalttıgını.allah kabul etsin...
  • velev ki sıla gibi kamerayı kapatınca “ ohh be şu depodaki mallardan kurtulduk “ desin umrumda olmaz. sen ben sabaha kadar bu herifle dalga geçip dursak bile verdiği 1 kolideki 1 domatesi gidip komşuna vermediğin sürece bizden daha sahtekar olamaz.

helal olsun dediğim genç.