şükela:  tümü | bugün
 • czn burak’ın ne kadar iyi kalpli bir insan olduğunu gözler önüne seren video

  seninleyiz güzel gülen adam.

  edit: primse prim keşke her prim böyle olsa. prim mirimde değil bu arada. bu adam kazandığını kazanmış. hem sosyal medyada hem sektörde kendisini kanıtlamasına gerek yok.
  edit 2: bu yardımlar ilk değil.

  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
 • muhteşem bir hareket. tebrik edilesi gerçekten. daha çok kazanması dileğiyle.

  bir üstte ki entry e binaen edit: keşke bütün reklamlar bu şekilde olsa. milyonlarca liralik reklam bütçesi ayıran markalar bunu sadece televizyonda bir kaç sn gözükmek için yapmaktadır. halbuki bir hayata dokunmak, bunu baştan aşağı değiştirmek, insanları mutlu etmek ve mutlu ederken mutlu olmaktan daha güzel ne olabilir ki. adam hem işinde başarılı ve iyi bir gelir sahibi, hem de kazandığını televizyonlarda reklama harcamak yerine ihtiyaç sahiplerine dağıtmayı seçen iyi yürekli biri. laf olsun diye vicdansızca yazıyorsunuz!

  bir üstte ki entrynin editine edit: iyiliğe teşvik etmekte bir iyiliktir. maddi durumu el vermesine rağmen iyilik yapmayanlar yüzünden intihar etmedi mi sibel? bir şekilde ve bir sebeple insanların hayatına dokunmuş bir adamı alkışlayıp tebrik edeceğin yerde reklam yapmış, niye gizli yapmamış diye kötülüyorsun. kötüsünüz dostum, çekemiyorsunuz.

  bir üstte ki entrye son edit: bu konuyla ilgili daha fazla tartışmak istemiyorum. şunu bil ki (bkz: czn burak) senin dediğin gibi reklam yapmak istemesin ve o aileyi de ziyaret etmemiş olsun. o aile bugün o yıkık dökük harabe evde, her tarafından soğuk girerken eve, oturacak bir sandalye bile zor bulup yiyecek ekmeğe muhtaç devam edecekti hayatına. şimdi ise çocuklar mutlu, huzurlu, keyifle devam edecek yaşamına. reklamsa reklam. ben çocukların mutluluğuna bakarım. sende çek bir reklam seni de savunalım!
 • kamera önünde yapılan şeyleri “iyilik” adı altında değerlendirmiyorum.
 • valla benim aklıma direk reklam geldi.
 • kendisini engellediğim için göremediğim içeriktir. kendisini gördükçe cringe oluyorum elim ayağım titriyor diye yıllar önce engellemiştim. kazandığı paranın %95'ini sosyal medya hesabına yatırıp bot bastıra bastıra ilerliyordu 2-3 milyon takipçisi olmuştu. şimdi baktım 13 milyon olmuş. hey yavrum hey. memleketteki sosyal medyacılar yemeğini değil parasını yedi bu adamın.
 • kimse "gösteriş yapıyor" muhabbetine girmesin boşuna. tablo gayet muhteşem. işleri bizzat kendi yürütüyor ve öyle sırf para vermekle kalınmış bi proje değil. allah yolunu açık etsin dostum. allah iyilerin yardımcısı olsun.
 • yaptığı şey kesinlikle çok güzel olan bir şey. takdir edilebilecek bir davranış ama bir elin yaptığı yardımı diğeri görmesin derler. ne bileyim.
 • samimi görünüyor. bunları hiç yapmayanlar ders alsın yeter. belki de amaç budur, kim bilir.

  iyilik gizli yapılır ayağına kimsenin bir bok yaptığını zannetmiyorum ayrıca.
 • benden 2 yaş büyük ama yaptığı şeylere bak, helal olsun. ben ise boş boş duruyorum.
 • bu iyiliği gizli de yapabilirdi. zaten iyiliğin gizli yapılanı makbuldur. ama 13.5 milyon takipçisi olan hesabından pr olarak yapması samimiyetsizliğini gözler önüne seriyor.