şükela:  tümü | bugün
  • gömmek için gelmiştim ama gerçekten de sıradan bir apartman dairesiymiş. parayı nereye harcıyor bu eleman o zaman. bu arada evdeki koleksiyonu beğendim. çocuk ruhlu bir arkadaş.
  • eğlenceli evdir. ama o evi temizleyen emekçiye allah yardım etsin.
  • olm siz gerizekalı mısınız? adamın işi aşçılık ve bunu iyi yapıyor, bu sayede de çok iyi paralar kazanıyor.

bunu dışında sosyal hayatında başarılı olmayabilir, evi kötü olabilir, zevksiz olabilir,oyuncak hastası olabilir.

akşama kadar karantinada 31 çeken sığır liseli olup ekşide başlık açmadığı sürece eleştirilecek bişi görmüyorum.

adam "eve kız atılmaz" demiş. 31 çekmekten beyni yanmış itin.
  • (bkz: mütevazı)

edit: başlığın ilk hali mütevaziydi...
  • kendisini hiç sevmem ama öveceğim. adamın hobisi var lan. tek derdi instagramda karı kız/adam likelamak olanların ağzına düşmüş.

hobisi olan insan iyidir. derdi vardır, merakı vardır. boş beleş değildir.
  • ev değil mübarek(bkz: toys'r'us)
  • o joker figürünün fiyatı hiç yoksa 6.000 liradan başlıyor. eline taktığı infinity gauntlet ise yine 3-4.000 falandır sanırım. sırf bunlara o paraları veren adamın evi bırakın mütevazı olmasın.
  • bu arkadaşı destekliyorum. işini iyi yapmaya çalışan, farklı ve güler yüzlü birisi. şimdiye kadar hiçbir ukalalığına rastlamadım. bence iyi kalpli de birisi. e bizim de hem iyi kalpli hem işinde başarılı insanlara ihtiyacımız var. gıcık olan neyine gıcık oluyor anlatsın hele bir?

evi bana göre yorucu. kendisi seviyor, bize mutluluklar dilemek düşer. tek sorun; türlüyü alüminyum tencerede yapması.
  • evini gördükten sonra çocukluğunun nasıl geçtiğini merak ettiğim kişi.