• mücadeleymiş. aponun kardeşini al trt’de konuştur sonra gel burda mücadele de. senin ben sıfatını sikeyim. mücadele diyeceksen adam gibi, olanı biteni söyleyip sonra gelip burada konuşacaksın.

edit başlık güncellendi ve haber başlığı doğrulanmış oldu. açıklama yapmak gerekirse batıda hdp’nin seçime girmeyerek, akp’nin kaybetmesine sebep olduğu için cezası kesilmiştir. adına ister mücadele diyin isterse terörü yendik bitirdik diyin. ne derseniz diyebilirsiniz lakin bunun demokratik bir hadise olduğunu kimseye kabullendiremezsiniz. bir önceki kayyumlar belediyeleri borç batağına sokup bırakıp gitmişlerdi. jakuziler hamamlar vs vs haberlerde üç saniye gösterilse de bu millet gerçekleri görüyordu. şimdi de görecek. dün aponun mektupları okunurken kanal kanal, kardeşi terörist osman öcalan trt’de röportaj verirken neredeydi bu mücadele? pekeke derken hayırdır diye soranlara niye sus pus olunuyordu? aklı olan herkes neyin ne olduğunu biliyor. gerisi traş. çomar varsın mücadele edildiğini sansın. ben aklımla dalga geçilmesine izin vermiyorum.
    edit2 mesaj atıp ‘o başkanlar terörist’ diyenlere de bir çift söz eklemek isterim. teröristse korsun kanıtını ortaya, bak şu şu nedenlerle bu teröristi görevinden azlediyorum ve tutukluyorum dersin bir daha da siyaset miyaset yapamayacak dersin konu kapanır. bakıyorsun alınan adama ahmet türk. kim bu kişi? mardin’in yine kayyımdan önceki başkanı. terörist deyip aldığında tekrar seçilmesine neden izin verdin diye sormayacak mısın ?? bir sonraki seçimde bu kişilerin yine seçime girip kazanması halinde yeniden mi kayyım atayacaksın? nere kadar sürecek ?
    ülkede öyle teröristler var ki trt’ye çıkıyor trt’ye. sen hala terörörö.
    peşin edit pkk’nın da fetö’nün de onlara ‘yardım ve yataklık’ edenin de gelmişini geçmişini sikeyim. güvenlik güçlerimizin zerre tenine zarar verecek kim varsa hepsinin amk.
    edit 3 ulan ne saksafon kafalı insanlar var şu sözlükte amk ya. biri gelmiş diyor ki teröristleri savunma, öteki gelmiş bu daha başlangıç, bir başkası sıra ekrem tatiloğlunda vs vs ağzı olan konuşuyor amk. benim söylediğim şeyle ilgisiz alakasız yazılar yolluyorlar harbi mallar ya. ben diyorum ki ahmet türk’e terörist dendi teröristlere yardım ediyor dendi kayyım atandı eyvallah peki sonrasında neden aday gösterilmesine müsade edildi diyorum kalkmış bana taktik onlar diyor. a be beynini silktiğim çomar, terörist dediğinle oyun mu oynuyorsun sen ? veya osman öcalanı neden trt’ye çıkardılar diyorum tıkanıp kalıyor, mektup diyorum susuyor. bana hendek mi kazıyorsun diye soruyor, çözüm sürecinde hendekler kazılırken sen napıyordun diyorum cevap veremiyor. insan biraz düşünür, neler döndü bu ülkede diye sorar çabalar hiç değilse ama yok.
    beyinleri var ama boş bomboş.
    teşekkür : mesaj olarak küfre abanan çomarların, beyinsiz trollerin yanında birçok iyi niyetli mesajları da görmek gerçekten mutluluk verici. gerek favlayan gerekse mesaj atarak güzel dileklerini ileten arkadaşlara çok çok teşekkür ediyorum. iyi ki varsınız.
  • ya bence kürtlerin oy kullanma hakkını da elinden alın olsun bitsin. adamları her seçim sandığa kadar yormayın.
  • ulan daha bismillah bir durun be kardeşim. kaynak yok henüz ancak hukuksuzluktur büyük ihtimalle.
    bu adamlar teröristse tutuklayın, partiyi kapatın.
    değilse de orası sizin aile şirketiniz değil genel müdür gibi kayyum atayasınız!

ekleme:
    okuduğunu anlamada sorun yaşayan bazı fikir fukaraları bulunmakta.
    kayyum atanacak kadar ne yaptılar? kötü mü yönettiler? teröristlik mi yaptılar? teröristlik yapmışlarsa tutuklandılar mı? mesela habur’dakiler gibi? ya da trt’deki gibi?
    peki önceki dönemlerde atanan kayyumlardan hesap sordunuz mu? paralarımızla makam odalarını saraycık haline getirenlerden soruldu mu?
    sanılıyor ki vatan hainliği salt eline silah alıp dağa çıkmakla oluyor. vatanın menfaatlerine aykırı davranan herkesten aynı hesap soruluyor mu?

(bkz: ibb'nin 51 günlük kayyum bilançosu) bu sözde validen hesap soruldu mu? hayır. yahut diğer kayyumlardan?

burada da gelip milliyetçilik yapan milliyetsizlere de sözüm, ilk taşı en günahsız olanınız atsın. öyle bol keseden ile olmaz bu işler.
  • desteklediğim durumdur yazan andavallar yarın istanbul’a ankara’ya kayyum atanınca ağlamasın. onu da desteklesin. bu zihniyetler yüzünden halkın iradesini böyle kolayca gasp edebiliyorlar. emekçinin hakkını satan sendika başkanı bile sizin gibi gerizekalılar inanır diye eleştirenler terörü destekliyor diyebiliyor.
  • bu gece 02.00 civarında babam odamızdan pencereden aşağıya bakıyordu. bu biraz da uzun sürdü. sonra bana da gelip bakmamı söyledi. bi baktım ki aşağısı polis kaynıyor. sitede alabildiğine zırhlı araç, envai çeşit silaha sahip polisler, gece görüş kameraları.. ve kimsenin hiçbir şekilde pencereden bakmalarına izin vermiyorlardı. bakıldığı an uyarıyorlardı. babam yaklaşık yarım saatten fazla aşağıyı izledi perdenin arkasından. bir yandan da merak içerisindeydik. neler oluyordu acaba? gece bir şey öğrenmek için sosyal medyaya filan girmedim çünkü kayyum mevzusu aklımın ucundan bile geçmedi. sabah ablamdan öğrendim. kendilerini görevden aldıkları yetmiyormuş gibi bir de biz vatandaşları gecenin bir yarısı rahatsız edip belediyeden üst düzey yöneticilere, belediye çalışanlarına, ailelerine de baskın yapmışlar. pes doğrusu!!diyarbakır büyükşehir belediyesi başkanı adnan selçuk mızraklı halkla iç içe olan, kayyumun belediyedeki altın varaklı odalarını, lüksünü, şatafatını bir bir ortaya çıkaran ve de sonrası için çok güzel projeleri olan bir başkandı. diyarbakırlılar kendisini çok sever, sayar. onu görevden alıp yerine kayyum atamayı “terörle mücadele” adı altında yutturmaya çalışsalar da buna kimse inanmaz. inanmıyor da. onlar kendi saltanatları devam etsin diye çırpınıyorlar. seçimle alamadıkları yerlere hoop kayyum ata. “terör” var nasılsa. kim nerden bilecek aslını. olsun bu da olsun. bu da burda dursun. elbet birgün “zalimlerin saltanatını yıkacağız.”
  • hemen yukarıda iki tane hazır hesap var. bu trolleri böyle yetiştirin. aferin sözlüğe.

t: bir iddiaydı, gerçek oldu.

edit: ulan amk trolleri, benim sizin gibi omurgasız insanlarla işim olmaz. kemalist vs diye bana saldırmışlar bir de. kemalistler silksin sizi, bana bulaşmayın. sümük gibisiniz zaten, bir yapıştınız mı çıkmıyorsunuz, çimen lekesinden betersiniz. tiksiniyorum sizden de siyasal islamınızdan da. gidin paraya tapın amk münafıkları.
  • 3 aylık yemek faturasının 300 bin lira geldiği, 1 ton 600 kilogramlık kadayıfların yendiği, 92 bin liralık fincan takımının sipariş verildiği anti-terör timi görev başında.
  • terörle mücadele ayağına halkın oylarını gasp etmektir.
  • (#94126606) halkın parasıyla kayyum belediyelerine sauna yapan tiplerin terör ile uğraştığını sanan yazarları görmemizi sağlamış olay.. hemde daha 2 ay önce malüm örgütün kırmızı bültenle aranan üyelerinin mektupları vergilerimiz ile dönen trt de ak parti hükümeti izni ile okunmuşken.

tanım: hukuksuzluktur. varsa delilin ilgili kişileri tutukla, delilin yoksa kayyum atama nedenin ne? nedenin varsa tutukla.. bu böyle gider.
  • yandaş, parasızlığa anca bu kadar dayanabildi... akp 31 mart ve 23 haziran seçimlerinde ellerindeki para ve rant kaynağı bir çok belediyeyi kaybettiğinden hdp'li belediyelere çöktü. bırakın terörle mücadele goygoyunu. siz de biliyorsunuz akp'nin amacının ne olduğunu.
hesabın var mı? giriş yap