şükela:  tümü | bugün
 • 2006'da göz bebegimiz tv tokyo'nun yayınladıgı fantastik-gotik türü manga uyarlaması 52 bolumluk anime. ilk baslarda full metal alchemisttadı yakalıyor heycana kapılıyorsunuz ama simdi lanet ettim hep aynı tas hep aynı hamam. hala izliyorum belki bi ivme kazanır diye ama yok bi kıpırtı*.
 • naruto ve bleach ten çok daha fazla filler lara bulanmış olduğu için animesi pek izlenmemelidir. fakat mangası japonya'da şu an bu iki mangaya rakip olmuş durumdadır. konusu ilk başta hollow-akuma exorcist-shinigami innocence-zanpakto benzerlikleri yüzünden çok benzese de karakterler bleach kadar "savaş sürekli savaş benim zanpaktom seninkini döver" mantığı ile ilerlemez ve karakter ilişkileri bleach teki karakterlerin yüzeysel ilişkilerinden çok daha başarılıdır. şu aralar mangası 130 larda. bleach ve naruto yu sevenlere mutlaka tavsiye edilir.
 • 50 küsürüncü bölümlerinden sonra aralara filler koymayı bırakmış, hikayenin hızlanıp zenginleştiği ve naruto shippuuden'in şu sıralar maruz kaldığı "rüzgar saçımı okşar uzun uzun bakarım" ile bleach'in "beş takla atarım başım yüzüme kanar ksooo derim bunu 150 defa yaparım" rituellerinden sonra ilaç gibi gelen anime.

  daha çok trajedi vardır bu animede ama güzeldir konusu.
 • 82. bölüm yayınlanmış olan, türkçe altyazıları lantis tarafından çevirlen anime.

  http://lantis-ceviriler.blogspot.com/
 • 30 eylülde çıkan 103. bölümü ile sona eren anime.
 • hiç bir numarası olmayan anime.

  (bkz: dandik)
 • mangaka katsura hoshino'nun rahatsızlığından dolayı yayımlanması şu an için durdurulmuş olan manga.
 • klasik bleach-naruto havası daha ilk bölümden hissedilebilen anime, fillerları atlayarak izlerseniz oldukça hızlı ilerliyor, karakter gelişimi ve dandik npc havasındaki karakterlerin bile güzel hikayeleri olması ve şiddeti göze sokan ama ölümü nedense tabu tutan diğer kardeş animelerin aksine çatır çatır birilerin öldüğü anime.

  ahanda karakterler:

  allen walker (esas oğlan)
  yu kanda (generickatanalı-maço-japon)
  lenalee lee (yine generic mini etekli bol sorunlu japon kız, şipşirin ve diğer sürekli kurtarılmaya ihtiyaç duymarak diğer dişi ana karaterlerden ayrılıyor)
  lavi(genelde devasa ebatta olan bu 3. erkek karakter nedense burada normal boyda, faklı, sosyal neşeli bir tip)
 • animesi sona ermesine karşılık mangası devam eden, hem de çok bi fena sürükleyici hale gelen, ancak çizerinin sağlık sorunları nedeniyle bugünlerde yayınına kısa bir mola verilmiş anime/manga. her ne kadar herkes beğenmese de günümüzün en çok takip edilen mangalarındandır.
 • durağan sahnelerde inanılmaz başarılı çizimleri olan ancak aksiyon sahnelerini çizmekte bir o kadar beceriksiz mangakası için:
  (bkz: hoshino katsura)

  ayrıca fetişistin önde gidenidir kendisi.