şükela:  tümü | bugün
 • d.gray-man animesinin 13 bölümden oluşacak olan yeni sezonu.
 • çok özlediğimiz göz bebeğimiz d.gray-man'in bunca yıl aradan sonra gelen devamıdır. seslendirmelerin çoğu değişmiş. bir tek lavi'yi seslendiren kişi sönük kalmış.

  ama itiraf ediyorum, allen'in içinde nea'nın uyanışını izledikçe tüylerim ürperiyor, ilginç bir merakla bekliyorum. manga'yı takip ettiğimden animede olacakları önceden biliyor olabilirim ama olsun, izlemek bambaşka bir zevk.

  iyi ki döndün allen walker. çok özlemişiz.
 • --- spoiler ---

  2. nesil exorcist planı: ölü exorcist'lerin beyinlerini yeni vücutlara yerleştirerek eski innocence'leri ile senkronize etmek. kanda'nın gelgitleri, halüsinasyonları, nilüfer çiçeğinin sebebi geçmiş hatıralarıymış yani. büyük ihtimalle ölmeden önce gördüğü sarışın kadın da karma'ydı.

  --- spoiler ---

  kanım dondu şerefsizim.
 • dun gece bir cılgınlık yapıp bir oturusta su ana kadar cıkmıs 13 bolumunu izledigim anime. ama nasıl ozlemisim, izlemedim resmen absorbe ettim diziyi. kanda ve alma'nın hikayesini mangada da okudugumda beni cok sarsmıstı yine oyle oldu. genelde animelerin eski cizim ve anlatım tarzını daha cok severim ama d.gray-man bana konu akısı bakımından hep yavas gelirdi. hallow sezonunda fairy tail'in temposunu kullanmıslar ve bence guzel olmus. cizimler de cok iyi. ama sorun su ki yine mangayı yakaladılar, bize yine bol beklemeler.