1413 entry daha
  • yazılanları okuduktan sonra 16 ocak'ta verdiğim siparişi unutmam gerektiğini hissettiren firma. paramı geri alabilsem bari.

edit: 11 gün sonra siparişimi iptal ettiler.
  • asla ve asla ve asla bir daha alışveriş yapmayacağım firma.

şöyle ki:

kendilerinden hiç de azımsanmayacak siparişler veren bir müşteriyim. ki az versem de kime ne, yaptıkları saçmalığı değiştirmiyo. ben bu firmadan 27.12.16 tarihinde w121482004 sipariş koduyla bir sipariş verdim. sipariş vermemdeki asıl amaç birkaç derginin aralık sayısını almaktı, sonra da birkaç ürün daha ekledim sepete. ve stokta görünen ürünleri için tedarik süresini "5 gün" olarak belirtmelerine rağmen bu sipariş 10 ocakta tarafıma yollandı.
    sürpriz!
    aralık ayında verilen siparişin içerisine kafalarına göre ocak sayılarını koyup göndermişler, çünkü ben gerizekalıyım, aralık ayında bir dergi siparişi verildiğinde ocak sayılarını kabul edebilirim sonuçta ne olcak ki. onların mantığına göre bakkaldan gazete alırken size 3 hafta öncesinin gazetesini de verebilir. çok mantıklı di mi nasıl olsa ismi aynı.
    sonrasında taraflarına ulaşmak için yırtındım desem yeridir, mail attım cevap vermediler, müşteri hizmetlerine 10-15 dakikadan önce bağlanabilmek imkansız. neyse zar zor ulaşıp sonrasındaki sonraki siparişimdeki ürünleri de katıp "cayma hakkı"mı kullanarak iade yapmak istedim. ürünleri kargoladım. bu arada, sonraki siparişim 3 ocaktaydı, bugün 23 ocak, hala ürünlerin bir kısmı elime ulaşmadı, stokta görünen ürünler 20 gün tedarik süresi de çok mantıklı evet.
    sürpriz!
    muhasebe kısmında iyileştirme yapılıyomuş, normalde 10 günde iade yapılıyomuş, ama 10 gün geçmesine rağmen bu iyileştirmeden dolayı tarih veremiyolarmış, bi ay mı sürer iki ay mı bi gün mü bilgi veremiyolarmış. falan filan falan.
    özet: internet sitesinde yazan tarihlere uymayan, size kafasına göre ürün gönderen, sonrasında da muhatap bulmakta zorlandığınız firma.
  • piyasadaki çöp kitapların çoğunu barındırmayı başaran atmosferi güzel olan iceri girdiğinde kendini kültürlüymuş gibi hissedip çıktığında seni film kitap gurmesi yapan sevimli mekan. hatta bazılarında satılık müzik aletleri bulmak bile mümkün.
  • çok iyi sipariş hazırlıyorlar. günlerce bekliyorsunuz ama siparişinizi bir türlü kargoya vermiyorlar. sadece hazırlıyorlar. sorularınıza cevap da vermiyorlar. işte böyle bir yer. bulaşmayınız efendim.
  • hala kargolayacaklar ürünü
1341 entry daha
hesabın var mı? giriş yap