şükela:  tümü | bugün
  • çocuklarımla her (3 kere gittim daha da gitmem) girdiğimde içinde irite eden satış elemanları olan kitap evi... "aman ortalık dağılmasın, aman o kırılmasın, aman bu dökülmesin." arkadaş farkında mısın, çalıştığın mağaza çocuk mağazası. ve çocuklar meraklıdır. her şeye bakmak incelemek isterler. ha ben bir anne olarak uyarmıyorsam, tamam ama ben zaten gerekli durumlarda uyarımı yapıyorum. siz kollarınızı bağlayıp başımızda nöbet tutmayın yeter ki. fısır fısır bir köşede toplaşıp her yaptığımızı süzmeyin, huzur verin orada olduğumuz dakikalarda.

oğlumun en sevdiği şey kitapçılara girip, kendisine minik bir sandalye bulup, raflarda ilgisini çekebilecek kitapları inceleyip en sevdiğini bulduktan sonra alıp eve götürmek. bunu d&r'ın normal mağazalarında da sıkça yapıyor ama bir kere bile uyarıya ya da rahatsız edici bir tavra maruz kalmıyor. kids mağazasında ise yani sadece çocuklar için hesaplanmış bir mağazada hemen çıkıp gitmek istiyor.

sevgili d&r yönetimi, bence siz bunu bir düşünün. madem çocukla ilgili güzel bir iş yapmaya çalışmışsınız, elemanlarınızı da seçerken aynı hassasiyeti gösterin. biraz güler yüzlü, çocuktan ve çocuk ruhundan anlayan elemanlar yerleştirin içine.