şükela:  tümü | bugün
  • babil.com'dan alabilirsiniz. geçen ay aldım 4 kitap, ertesi gün hepsi ulaştı, sorun yaşamadık. üstüne bir adet arka kapak dergisi ve bir de şirin mi şirin bir not defteri hediye etmişler, hoşuma gitti.
  • idefix ve ilknokta.com dışında sağlıklı bir adres göremediğim.
    babil.com duruş olarak beni kendisinden soğutan garip insanlarla doludur.
    keza kitapyurdu.com da çok sevdiğimi söyleyemem.
  • en son (bkz: ekşi sözlük yazarlarına mektup var) başlığı için direkt okula sipariş verdim, siparişim hazır olduğu halde kargoya verilmesi bekletildi. hatta siparişlerim teslim edilmiş en ufak bir bilgi verilmedi.

ben de alternatif arıyordum, elleriniz dert görmesin dedirten başlık.
  • babil virali başlıktır. d&r kadar olmasa da son siparişimi 15 gün beklettikten sonra tedarik edemedik diye iptal eden babil'i hiç tavsiye etmem. kitapyurdu şu ana kadar sorun yaşamadığım tek site.
  • istanbul'da yaşıyorsanız cağaloğlu ve çevresi ile taksim ve çevresi, gidip gezmekte sakınca yoksa mis gibi alışveriş yaparsınız. neden bu iki yer? çünkü yayınevlerinin perakende mağazaları ve dağıtıcı olarak çalışan pek çok dükkan mevcut.
  • (bkz: ıs bankasi yayinlari)

edit: ıs bankasi yayinlari'nin ayni isimle kitabevi de mevcut sevgili sozlukculer. bunu bilmedigi icin mesaja boganlar oldu. evet hem yayimci hem de kitap satisi yapan magazalari mevcut. ayrica online satis isin de iskultur.com.tr adresi mevcut. hatta ıs bankasi kredi kartlarina indirim gibi kampanyalari da oluyor. ozellikle cocuk eserleri muhtesem.
  • (bkz: eganba.com)
  • başlıktan da anlaşalacağı üzere olmayan adrestir. ben idefix.com adresini kullanıyorum. neredeyse her ay kitap siparişi veren beni bir kez bile mağdur etmediler,ne yalan söyleyeyim. üstelik 50 tl üstü alışverişlerime genellikle küçük hediyeler göndererek jest de yapıyorlar. ama idefix'de sorun yaşadığını belirten de pek çok kişi var,bir de üstelik boykot var.

bu sebeple net olarak adres veremiyoruz ne yazık ki.
  • idefix'in doğan grubu na ait olduğunu bilmeyen arkadaşlarımız var aramızda bilinçlendirelim o halde.

idefix doğan grubuna aittir. madem boykot ediyoruz listeye idefix'ide alalım.
  • babil.com'un kurucuları da ağır siyasal islamcı oldukları için tercih edilmemesi gereken bir adrestir.

ben eganba.com kullanıyorum ama son zamanlarda bu site de tedarik problemi yaşıyor. ama en azından paramı aynı gün iade alabiliyorum, kargo problemi yok, müşteri hizmetleri ilgili.

idefix ve d&r'ın facebook sayfalarındaki yorumları okursanız insanların siparişlerini göndermeyip paralarını da iade etmediklerini görüyorsunuz. politik boykotun haricinde, bu kadar kötü niyetli olmaları bile tercih edilmemeleri için geçerli bir sebep.