şükela:  tümü | bugün
  • d&r satılan el işçiliği, som altın ucu olan ve 1.300 adet üretilen kalemden ülkemize sadece 12 adet gelecektir bilgisi mevcuttur.

bunu alan var mıdır diye insan düşünmeden duramıyor..

normal bir kalemin yapamadığı neyi yapmaktadır. parası olan alsın güle güle kullansın.

tıklayınız
  • ağzına alıyorsa neden olmasın?
  • psikolojik sınırım 200k. hazırda 200 binim olsa 12'sini kesinlikle bu kaleme ayırırdım. oha.

ne güzel yeminle ya. gece rüyama girecek kesin kerata.
  • meraklısına güzel bir rüşvet nesnesi...
  • fiyatı düşünce uyar kısmına tıkladım 30 tl param eksikti 11.150 tl olunca alacağım inşallah.
  • patek philippe yerine alınabilir.gerci biraz ucuz ama kıvırcık mivircik idare edecek artık.
  • net güzel kalem. ama zengin olsam bile almazdım çocuk okutulur o paraya, ona odaklanmak gerek.
  • trilyoner olsam dahi almayacağım kalemdir. bir kaleme bu kadar para verilemez
  • sınırlı sayıda üretilen kalemler için gayet normal bir fiyatı olan ve dolma kalem satan hemen hemen her sitede 2-3 katı daha pahalı kalemlere de çok sayıda rastlanabilecek kalemdir.

seri üretim meisterstück 149'lar, m1000'ler bile 3-4000 lira arasında oynuyor zaten, o nedenle bu pazar içerisinde pekala açıklanabilir etikete sahip.

edit: lakin kalem için o parayı isteyen parker'ın içine piston mekanizması koyacak mühendisliği doğrultamayıp, milleti 15 liralık converter'lara mahkum etmesi büyük ayıp.