şükela:  tümü | bugün
 • 25/04/2016 tarihinde aboneliğime ait olan 1 yıllık taahhüt sürem son erdi. bir gün sonra iptal için aradım müşteri hizmetlerini işi yokuşa sürmeye başladılar. türlü türlü oyunlar ile iptalden vazgeçirmeye çalıştılar.
  2016 yılında hala iptal forumunu posta ile yollayın,faxs çekin gibi saçmalıklardan bahsettiler.
  bende hemen faxs çektim el mecbur.
  hemen hemen her gün aradılar ısrarla abonelik iptalinden vazgeçirmeye çalıştılar cevabım hep aynı oldu iptal ettirmek istiyorum.
  1 hafta süremiz var sonra iptal olacak dediler neyin 1 haftası diye sorduğumda bizde akış böyle diye cevaplar aldım.
  normalde müşteri hizmetlerini aradığım zaman dakikalarca beklerdim müşteri hizmetlerine bağlanmak için şimdi ise arar aramaz hemen bağlanıyorum.
  ömrü hayatımda böyle çirkef firma görmedim. kepazelik hat safada.
 • tib.gov.tr ye şikayeti çaktığınız anda kolaylaşan zorluk
 • aslında iki tuşla şak diye otomatik iptal edebilirler. ama gerçekten insanlara eziyet ettikleri gibi iptal etme eylemini geciktirirseniz size fatura dayıyorlar.

  evet şaka değil, kullanmadığınız internetin parasını istiyorlar.

  hiç şunu da düşünmüyorlar, bu insanlar sizden aboneliğini alıyor ama 1 ya da 2 sene sonra size yeniden gelebilirler. ama bunu düşünmeden müşterilerine maddi manevi saldırıyorlar.

  d-smart internetten uzak durun, iptal işlemini de asla yeni internet sağlayıcınıza bırakmayın.
 • baş belası firma. iptal için aramanız gerekiyor. aradığınızda bilgisayarla muhatapsınız ve o an müşteri temsilcisine bile ulaşamıyorsunuz. size dönülecektir diye bir bilgisayar konuşması geçiyor.
  sakın bulaşmayın bunlara
 • iptal ettirmek isteyen herkesin çektiği zorluktur. dekoder teslim etmek için müşteri hizmetlerini arayıp en yakın bayiyi sorduğunuzda, size anasının nikahı kadar uzak bir yer söylüyorlar. ben samatya'da yaşıyorum, bana en yakın yerin kağıthane'de olduğunu söylediler. kendim araştırıp sirkeci'de bayi olduğunu öğrendim ve oraya teslim ettim.
 • aylar önce iptal etmene rağmen aylar sonra sana fatura yazabiliyorlar, bu nasıl motivasyon aklım şaştı doğrusu. kurumsallıktan bahsetmiyorum bile dikkat ederseniz.

  hayır ben yazayım yarın buna rağmen üye olursun özgür tercihin, mağdur olursan gelip buraya ağlama. ben şahsen üye olmadım babam zamanında olmuş hastalığa girdiği dönemlere geliyor, biz de sözleşme var diye iptal edemedik. sözleşme bitince ettik. ama onların galiba bizimle işi bitmemiş.

  almadığımız hizmetten para talep ediyor diyorum artık ötesi karaciğeri böbreği talep etmesi.
  şu an kol gibi faturaya bakıp bir yol düşünmekteyim.