şükela:  tümü | bugün
  • digiturk play ile alakası yoktur. uye olmak için öncelikle d-smart üyeliği ve ekstra 3 tl istemektedir. ayrıca aynı anda tek cihazdan, en fazla 4 farklı cihazdan kullanılabilmektedir. bir de rootlu androidde, jailbreakli iphoneda çalışmayacakmış.

d-smart blu'yu yeni çıkarmışken ve ek para isterken, anlaşılamayan yeni bir d-smart saçmalığı kısacası.
  • içi malesef tamamen çöp. en azından teliflerini aldıkları kendi kanallarında oynayan yabancı film ve diziler olsaydı. ayda 3 tl değil 30 kuruş bile hak etmez.
  • artık iyice kabak tadı veren teknik arızalar ve içeriğinin zayıf olması nedeniyle verdiğiniz paraya değmeyen hede.
  • apple tv için uygulaması bulunmayan tv izleme hizmeti. halbuki blutv'nin var. anlamıyorum içerik çoğunlukla aynı, altyapı da aynı. yapın şuna da bir apple tv app'i.
  • üye olurken blutv'nin daha dar kapsamlı versiyonu olacağını düşündüğüm ama artık sorunları ve yetersiz arşivi ile kabak tadı vermeye başlamış hizmet.

yani ayda 3 liraya pek bir şey beklemedim ama sözde arşivde görünen dizileri izleyebilmeyi düşünürken mesela çemberimde gül oyanın, yaprak dökümünün falan son 5 bölümü falan var. veya lise defterinde mesela bölüm açıldıkça eski bölümler siliniyor komik bir şekilde, yabancı diziler görünüyor ama hiçbirinde düzgün 1. bölümden başlama yok hepsi aralarda kalmış bir grup bölüm.
    teknik olarak son 2-3 aydır hiçbir gelişme göstermiyor, bir diziyi başlattıktan sonra geri dönemiyorsunuz, sayfa yenilemek zorundasınız.

açıkçası 10 gün içinde istediğim şekilde gelişme göstermezse hem kendisini hem d-smart üyeliğimizden vazgeçeceğim.
  • artık d-smart üyesi olmayanlar da yararlanabilecek. en azından hazırlık maçlarını izlemek isteyenler için ideal. full paket 39 tl
  • yenilenmişler. silverlight denen illet yüzünden sadece operada çalışan siteleri artık hiç çalışmıyor. coder arkadaşlara selamlarımı gönderiyorum buradan.
  • national geographic kanalını hiçbir paketiyle izleyemediğiniz platform. ilginç.

edit: artık izleyebiliyoruz, teşekkürler.
  • national geographic neden izlenemiyor buradan merak ediyorum. bilen biri yeşillendirsin.
  • web ve android uygulamasını yenilenmiş gayet de güzel olmuş platformdur. sadece eskiden var olan yabancı dil seçeneği gibi gereksiz bir ayrıntıyı kaldırmışlar, herşeyi türkçe dublaj ile " zevkle" izliyorsunuz.