şükela:  tümü | bugün soru sor
 • türk telekom internet bağlatmak için görüştüğüm müşteri temsilcisi türk telekom firmasıymış gibi konuşup aslında d-smart'mış. altyapı falan değil, kampanyamız var ve d-smart bu içerikten çıkarılmıyor denilerek d-smart tarafından yalan beyanda bulunarak kandırıldım ve taahhüt alındı benden. evimde tv olmadığını ve tv izlemediğimi söyledim fakat fiyat fark etmiyor ve d-smart içerikten çıkarılmıyor dendi. internet evime kurulduğu günkü teknik personel beni uyandırdı. bu türk telekom değil, sizi d-smart kandırmış dedi. direkt aynı gün aradım ve aboneliğimi iptal ettirdim. sözleşmede 14 gün içerisinde cayma hakkımın olduğu ve hiçbir ücret yansıtılmayacağı yazdığı halde 120 tl borç çıkarıldı. kendilerini türk telekom gibi tanıtıp vatandaşa kumpas kuran ve haksız kazanç sağlayan d-smart firması için savcılığa suç duyurusunda bulundum ve tüketici hakları mahkemesine başvurdum.

  aşağıda paylaştığım görselde, google'a ttnet fiber yazdığınızda ilk çıkan site 0850 532 73 73 numaralı telefondaki müşteri hizmetleri kendini ttnet olarak tanıtarak vatandaşa kumpas kuruyor

  https://cdn1.imggmi.com/…ad54362c2488260ea-full.png

  herkes bu olayın farkında olsun diye ekşisözlük ve şikayetvar.com'a da yazdım.

  lütfen bu gibi dolandırıcılıkların önüne geçilebilmesi için bu entry'i yayalım
 • aynı şekilde kendilerini turkcell superonline olarak tanıtıp binlerce insanı kandırmışlardır. bu bahsi geçen numara beni aradığında anlamıştım bir çakallık olduğunu. konuşma tarzları turkcell superonline müşteri hizmetlerindeki çalışanlara hiç benzemiyordu. en ufak şeyde gider yapan, diksiyonları bombok olan amatör şerefsizlerdi. tabii en sert şekilde azarlayıp 3-4 defa yüzlerine kapattım telefonu. hatta bir ara arayan kadın "siz onaylayana kadar arayacağız" minvalinde köleleştirici bir cümle kurmuştu. ben de siz aradıkça sizinle uğraşacağım dedim. bir kere daha ararlarsa çeşitli yaratıcı küfür antrenmanları yapacağım üzerlerinde.
 • vayyy emenike... entry ilk okunduğunda gerekli vurguyu yapmıyor ne yalan söyleyim, iyi okunmamış/dinlenmemiş call center görüşmesi+ ve talihsiz bir sözleşmeye maruz kalmış amatör müşteri izlenimi veriyor lakin o google reklamı, ttnet linkinin üzerine kendi numaranı yapıştırmak...

  biz türkler kadar çakallığa kafası basan millet yok yemin ederim, allah'tan henüz araba yapmadık da tüm dünyaya rezil olmuyoruz... düşünsenize vw türk olsa her ay bir soruşturma, akabinde emisyonu sizden öğrenecek diyiliz, eyy encappp bize iki yıldız vermişsin salvoları... ehüm, konu saptı biraz, skandal gibi skandaldır.
 • orospu çocuğu internet servis sağlayıcısı başlığının açılması gerekliliğini bir kez daha hatırlatmış rezilliktir.

  *ne ara açtınız lan?!