şükela:  tümü | bugün
  • slyvester stellone nin yeni filmi.ismi nedense k pax e benzemektedir ama alakasi yoktur..
  • de toxicate: zehirlerden arınma, temizlenme anlamında abuk bir amerikan kısaltması.
  • bekledigimin aksina gayet guzel cikan gerilim yuklu guzel film

edit: bugun digiturk de tekrar izledim, cok sacma seyler varmis film de be, nasi begenmisim ta o zaman (bkz: insanlar buyur dusunceler degisir).
  • siradan bir stallone filminin adi. ozel hicbirsey yoktur filmde; stallone abi eskiden kalan gece sahini tribinde bir seri katil filmi cekelim demis, senaristlerde uydurmuslar. ne kurgusu, ne senaryosu, ne de cinayet sahneleri ile ozel birsey barindirmayan siradan amerikan filmi. filmi ilginc kilan artik gundemde olmayan bir zamanlarin isim sahibi oyuncularinin (bkz: tom berenger) (bkz: robert patrick) bu filmde boy gostermeleridir.
  • ismi "seni goruyorum" seklinde uygun gorulmus film
  • biraz zorlama duran bir film. polislerin iyileşmek için taa nerelere çıkması, diğer elemanların hikayeleri, malloy*'un amirinin ne halt etmeye çalıştığı gibi konular çok zor bulunmuş sanki. ilk başındaki polis öldürme olaylarını senaryolaştırsalarmış daha güzel olurmuş gibi geliyor bana yoksa şüphen mi var...
  • bugün 21.45'te atv'de yayınlanacaktır.
  • --- spoiler ---

bir grup gerizekalinin bir seri katile kendimizi en cabuk nasil oldurtebilriz sorusuna cevap aradiklari film
    --- spoiler ---
  • slyvester stallone'nin bence en kötü filmi.. ama yok, daha kötülerini de hatırlıyorum.
  • bugün cine5'te rastlayıp izlediğim film. hikayenin geçtiği binanın mimarisine bayıldım diyebilirim.

şöyle de asya kıtası büyüklüğünde bir saçmalık barındırıyor;

--- spoiler ---

syl abimiz, ilk ölünün yanında, hemşire ile birlikte dikilmektedir. neden olur, nasıl olur diye beyin fırtınası yaparken syl'in aklına nasıl oluyorsa cesedin göz kapaklarının içine bakıp yazı var mı yok mu diye kontrol etmek gelir. nerden gelir, nasıl gelir hiç bir ipucu yok. vahiy geldi belki de bilemiyorum ama göz kapaklarının içinde şöyle yazılar bulunmaktadır;
    ( i ) (c u)
    (bkz: i see you)

--- spoiler ---